کشوری که به مردم خود نیز رحم نکرد و هزاران نفر را سوزاند!

آمریکا با سوزاندن هزاران آمریکایی در حادثه ساختگی و مهندسی شده ی  ۱۱ سپتامبر ، جواز حملات خود به بهانه مبارزه با تروریسم را بدست آورد.

این حادثه ساختگی ، تغییرات زیادی را در فضای بین‌المللی پدید آورد. آغاز جنگ علیه تروریسم، اشغال عراق و افغانستان، تغییر موازنه قوا در خاورمیانه و بحران مالی بین‌المللی همه مستقیما یا غیرمستقیم به حادثه یازده سپتامبر مربوط می‌شدند.

در ادامه به دلایلی که ثابت میکند برجهای دوقلو در ۱۱ سپتامبر توسط خود آمریکا بمب گذاری شده بود و دلیل اصلی  ریزش این ساختمانها برخورد هواپیما نبوده است ، اشاره میکنیم:

۱٫  به هیچ وجه امکان ندارد ساختمانی با این استحکام بر اثر آتش‌سوزی تنها در دو طبقه و ریختن خرابه‌های ساختمانی دیگر بر آن اینچنین فرو بریزد.  توجه کنید که این ساختمان ۱۱۰ طبقه بود و تمام ۱۱۰ طبقه در عرض دوساعت کاملا پودر شد !!! در واقع در هیچ کجای دنیا سابقه نداشته و ندارد که ساختمانی با اسکلت فولادی اینچنین از هم پاشیده شود!

برجهای دوقلو-سالم

۲. فرود متقارن ساختمان  و  آسیب ندیدن ساختمان‌های اطراف

مهندسان و معمارانی که فیلم‌ها و صحنه‌های انفجار ساختمان شماره ۷ تجارت جهانی را بررسی کرده‌اند درباره سقوط ناگهانی این ساختمان می‌گویند به هیچ عنوان امکان ندارد ساختمانی که در آن بمبی از درون منفجر نشده باشد، این طور به صورت عمودی سقوط کند و به هیچکدام از ساختمان‌های مجاور اصابت نکند.

گردوخاک نامتعارف

498px-Aerial_photo_of_WTC_groundzero

۳٫ پیدا کردن شواهد ماده منفجره قوی در آزمایش‌های دانشمندان بر روی نمونه‌های خاک به دست آمده از خرابه‌های برج‌های تجارت جهانی۶٫ ئجود انفجارهای کوچک در طبقات پایین که در فیلم کاملا واضح است .

آهن مذاب

۴٫ جالبه بدونید که ساختمان سومی در کنار این دوساختمان بدون هیچ نوع برخوردی از بالا به پایین کاملا منفجر و پودر میشود و پایین میریزد !!

۵٫ روایت‌های شاهدان عینی : افرادی حتی پیش از فروپاشی برج‌های دو قلو چندین بار صدای انفجارهای مختلفی را از زیر زمین ساختمان شماره ۷ شنیده‌اند. یکی از این افراد باری جنینگ بود که دو روز پیش از انتشار اولین نسخه پیش‌نویس گزارش “بنیاد ملی فناوری و استانداردها”  فوت کرد اما دلیل مرگ وی هرگز به صورت علنی اعلام نشد. کشته شد !

انفجار با نانوترمیت

کنت یوهانمن”، یکی از نگهبانان مرکز تجارت جهانی بود که گزارش‌هایی از مشاهده چندین انفجار در زیرزمین و طبقه‌های بالایی برج‌ها ارائه کرد.

۶٫ “جیسون اینگرسول” در روز ۱۱ سپتامبر در ساختمان نیروی دریایی پنتاگون بود که فاصله چندانی با محل حادثه .وی در این روز تصاویری با کیفیت بالا از حادثه‌ای که دولت آمریکا می‌گفت حمله به پنتاگون بوده است، تهیه کرد. در برخی از این عکس‌ها افراد مختلفی در خودروهای دولتی دیده می‌شدند که ظاهراً خیلی زود به صحنه حادثه رسیدند.

جیسون اینگرسول  نیز دو ماه و نیم پس از دادن این عکس‌ها به سازندگان این مجموعه مستند، درگذشت. علت مرگ وی خودکشی اعلام شد که خانواده‌اش با قاطعیت آن را رد کردند.

۷٫ پرفسور “استیون جونز”، دانشمند فیزیکدان آمریکا، اساس آزمایش نمونه‌های به دست آمده از خاکروبه‌های ساختمان‌های تجارت جهانی گفته بود این ساختمان‌ها پیش از حمله با مواد منفجره خاصی روکش شده بودند. او بعد از مدت کوتاهی از دانشگاه اخراج شد !

یکی از ۱۳ دلیلی که پرفسور “استیون جونز” در مقاله پربار خود درباره تخریب مهندسی‌شده (با انفجار بمب از داخل) برج‌های دو قلو و ساختمان شماره ۷ آورده، نیز همین است که تا پیش از ۱۱ سپتامبر ۲۰۰۱، هیچ ساختمانی با اسکلت فولادی بر اثر آتش‌سوزی فرونریخته است.

۸٫ “کوین مک‌پادن”، یکی از نیروهای  گفته قبل از اینکه ساختمان شماره ۷ منفجر شود، در این محل صدای شمارش معکوس، شبیه صدایی که قبل از انفجار بمب شنیده می‌شود، شنیده است.

انفجار طبقات پایین

۹٫ حجم گرد و غبار برخاسته از ریزش ساختمان‌ها اگر چه امری عادی می‌نمود، در سایه تحقیقات بعدی به یکی از چالش‌های آمریکا برای توجیه گزارش‌های رسمی‌اش بدل شد، زیرا تحقیقات آشکار کرد این حجم گرد و غبار و مهم‌تر از آن سرعت حرکت آن به عاملی مضاف بر انرژی پتانسیل ذخیره شده در ساختمان بر اثر نیروی جاذبه نیاز دارد ـ دانشمندان اظهار کردند تنها انفجار ساختمان با مواد منفجره می‌تواند این گرد و غبار عظیم را توجه کند.

گردوخاک نامتعارف

پس از پیدا شدن مواد منفجره در خاک برج‌های دوقلو مشخص شد گزارش رسمی آمریکا از حوادث این روز تناقض‌های بسیاری با قوانین علمی داشته است؛ به عنوان مثال این که ساختمان مورد نظر با سرعت آزاد سقوط کرد، یکی از چنین مواردی بود.

محققان استدلال می‌کنند تخریب مهندسی شده (تخریب با بمب)، ساختارهای فولادی عمودی را تخریب می‌کند و در همان حال از تمایل آن ساختارها برای واژگون شدن روی ساختمان‌ها و املاک مجاور جلوگیری می‌کند. در چنین تخریبی، انفجار ناگهانی مواد منفجره که به طور دقیق زمان‌بندی شده است، باعث در هم شکستن اسکلت فولادی ساختمان می‌شود.

این موضوع وقتی بیشتر نمود پیدا میکند که بدانیم هواپیما به طبقه آخر ساختمانها برخورد نکرده اما همه طبقات پودر شده !!! !! در یکی از برجها هواپیما به طبقات ۷۷ تا ۸۵  (از ۱۱۰ طبقه ) و در ساختمان دیگر طبقات ۹۳ تا۹۹ مورد اصابت هواپیما قرار گرفت.

300px-World_Trade_Center_9-11_Attacks_Illustration_with_Vertical_Impact_Locations.svg

۱۰٫ مایکل دوران وکیل خانواده‌های قربانیان ۱۱ سپتامبر ،  که به طور داوطلبانه وکیل چند تن از قربانیان حادثه ۱۱ سپتامبر بود و به آنها خدمات مشاوره حقوقی و غیره ارائه می‌داد،  در تاریخ ۲۸ اوریل ۲۰۰۹ کشته شد ! اما اعلام شد هواپیمای خصوصی او در ایالت “اوهایو” سقوط  کرده است.

۱۱٫ دبورا پالفری که گفته بود قصد دارد درباره دولت آمریکا دست به افشاگری بزند، به طرز مرموزی کشته شد. او سردسته گروهی از فاحشگان در نیویورک بود که بسیاری از مقامات بلندپایه آمریکا که احتمالاً در حادثه ۱۱ سپتامبر دست داشته‌اند، جزء مشتریان وی بوده‌اند. وی در آمریکا به “مادام واشنگتن معروف بود”.

وی ضمن اشاره به اینکه هرگز به دولتمردان آمریکا اجازه نخوهد داد با او معامله کنند، گفت هرگز قصد خودکشی ندارد ـ و خودکشی دقیقاً چند روز بعد عامل مرگ وی اعلام شد.

۱۲٫ ادعای آمریکا درباره آنکه در روز ۱۱ سپتامبر هواپیما به ساختمان پنتاگون برخورد کرد نیز به شدت چالش کشیده شد؛ منتقدان نشان دادند حفره ایجاد شده در ساختمان کوچک‌تر از اندازه هواپیما بود و با نوع خاصی موشک کروز مطابقت داشت،  شبهه دیگر در روایت رسمی آمریکا از برخورد هواپیما به ساختمان پنتاگون این بود که اثری از بال هواپیما روی دیوار آن ساختمان مشهود نبود

سند-برخورد-موشک-یا-هواپیما حفره خیای کوچکتر از هواپیماست جای بال هواپیما روی ساختمان نیست.

محل اثابت به ساختمان پنتاگون

500px-Pentagon_security_video

۱۳٫ برخی از افرادی که به عنوان هواپیماربا معرفی شده بودند، زنده بودند. این موضوعی بود که حتی بی بی سی نیز نتوانست از کنار آن عبور کند و گزارشی در این زمینه ارائه داد .

هواپیماربای 11 سپتامبر زنده بود

اما چرا آمریکا حاضر شد هزاران نفر از مردم خودش را بسوزاند !!!؟؟

اسناد رسمی آمریکا قبل از ۱۱ سپتامبر از کلیدواژه‌ای پرده برمی‌دارند که شکاف بین شبهات موجود در حوادث آن روز معمابرانگیز تاریخ آمریکا و جنگ عراق را پر می‌کند: نفت.

علی‌رغم آنکه دولت آمریکا ادعا کرد حمله به عراق در راستای طرح مبارزه با تروریسم و در راستای حفظ مردم آمریکا از خطر سلاح‌های کشتار جمعی صدام حسین هستند، اسناد و مدارک موجود نشان می‌دهند تصمیم به حمله به عراق پیش از حوادث ۱۱ سپتامبر ۲۰۰۱ گرفته شده بود و کوچکترین ارتباطی با سلاح‌های کشتار جمعی عراق که بعد از حمله هم ادعایی واهی از آب درآمدند نداشته است.

شواهد مربوط به این مدعا را می‌توان در بخشی از گزارش‌هایی که قبل از ۱۱ سپتامبر ۲۰۰۱ تحویل دولت آمریکا می‌شدند، یافت. به عنوان مثال در گزارشی که سازمان “پروژه قرن جدید آمریکا”، از سازمان‌های نومحافظه‌کار در آمریکا در سپتامبر سال ۲۰۰۰ نوشته شده از لزوم طراحی برنامه‌ای سخن به میان آمده که در آن “حفظ برتری نظامی آمریکا و لزوم طراحی راهبردهایی برای ادامه رهبری جهانی توسط این کشور” در نظر گرفته شده باشد.

در بخشی از این گزارش با عنوان “بازسازی بنیان‌های دفاعی آمریکا” که به سفارش “دیک چنی” معاون رئیس جمهور آمریکا نوشته شده، آمده است: “در واقع آمریکا برای دهه‌ها در جستجوی این بوده که نقش مهمتری در امنیت منطقه خلیج (فارس) بازی کند. در حالی که درگیری حل‌نشده با عراق، توجیهی فوری برای حضور نیروهای آمریکا در منطقه خلیج را فراهم می‌کند اما نیاز به حضور مداوم در منطقه از موضوع رژیم صدام حسین فراتر می‌رود.

در گزارش دیگ چنی بعنوان ” سیاست انرژی ملی”  تمامی پروژه‌های نفتی و گازی عراق ، رصد شده بود دراین  گزارش که کارگروه ویژه انرژی دیک‌چنی با همکاری مسئولان شرکت‌های بزرگ حوزه انرژی در آمریکا تدوین کرداه اند حتی بحث گسترده‌ای درباره ذی‌نفع‌های خارجی قراردادهای میادین نفتی عراق مطرح شده است.

در سند دیگری بصراحت آمده بود :

“بازنگری در سیاستهای عملیاتی آمریکا در قبال دولتهای سرکش (مانند عراق) و اقداماتی در راستای به دست آوردن میدان‌های نفتی و گازی جدید.

آلن گرینسپن، که در زمان حمله به عراق رئیس بانک مرکزی آمریکا بود، در اعترافی غیرمنتظره در آن زمان گفت: “از این ناراحتم که از لحاظ سیاسی نمی‌توان ه راحتی به حقیقتی اعتراف کرد که همگان آن را می‌دانند: جنگ عراق تا اندازه زیادی جنگی برای نفت است.

درواقع آمریکا با سوزاندن هزاران آمریکایی در ۱۱ سپتامبر ، جواز حملات خود به بهانه مبارزه با تروریسم را بدست آورد.

این حادثه ساختگی ، تغییرات زیادی را در فضای بین‌المللی پدید آورد. آغاز جنگ علیه تروریسم، اشغال عراق و افغانستان، تغییر موازنه قوا در خاورمیانه و بحران مالی بین‌المللی همه مستقیما یا غیرمستقیم به حادثه یازده سپتامبر مربوط می‌شدند.

نکته : در ویکی پدیا که همیشه جزئی ترین موارد در حادثه ها را ذکر میکند هیچ اثری از این شواهد نیست و فقط ادعاهای دوپلت آمریکا منعکس شده است !

فیلمها :

فیلم : شاهدان عینی ۱۱ سپتامبر از انفجار در برج‌های دوقلو می‌گویند:

http://media.farsnews.com/media/uploaded/files/video/1391/06/20/13910620000567.flv

حجم : ۱۳ مگابایت

انفجار ۱۱ سپتامبر به روایت شاهدان عینی :

http://media.farsnews.com/media/uploaded/files/video/1392/06/20/13920620000357.flv

حجم : ۹ مگابایت

مستند  “پرونده های K.Sکاری از شبکه افق:

قسمت اول / حجم : ۹۶ مگابایت :

http://www.mostazafin.tv/images/video/resize/low_quality62ks-folders2.flv

قسمت دوم/ حجم : ۹۶ مگابایت :

http://mostazafin.tv/images/video/resize/low_quality63KS-folders3.flv

قسمت سوم / حجم : ۹۶ مگابایت :

http://www.mostazafin.tv/images/video/resize/low_quality62KS-folders.flv

۱۱ سپتامبر از زبان دانشمندان و محققان :

http://media.farsnews.com/media/uploaded/files/video/1392/06/17/13920617000634.flv

حجم : ۱ مگابایت

کاملترین مستند درباره ۱۱ سپتامبر با زیرنویس فارسی :

http://dl.bachehayeghalam.ir/media/documentary/911_mysteries_demolitions_full_persian_subtitle(www.BGH.ir).avi

حجم : ۳۳۷ مگابایت

وجود موارد منفجره در بقایای ساختمان :

http://media.farsnews.com/media/uploaded/files/video/1392/06/17/13920617000635.flv

حجم : ۳ مگابایت

مطالعه این مطلب هم خالی از لطف نیست :

مستندترین شواهد اصابت موشک به پنتاگون در ۱۱ سپتامبر+تصاویر و فیلم :

http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13920620000175

منابع :

http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13910620001002

http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13920608000639

www.farsnews.com/newstext.php?nn=13910621000236

http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13910621000480

http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13910530000398

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*