چرا دقیقاًمردم را مورد هدف قرار می دهند؟

فاکس نیوزبه نقل از نیکی هیلی، نماینده دائم آمریکا در سازمان ملل اظهار داشت : “ما داریم آنها (ایرانی‌ها) را طوری خفه می‌کنیم که مجبورند خیلی زود به موضوع موشک های بالستیک خود و حمایتشان از تروریسم بپردازند… نمی‌توانیم اجازه دهیم که آنها برنامه هسته‌ای داشته باشند….درحال حاضر، تمرکز اصلی ما بر روی مردم ایران است.”در دل وقاحت گویی جدید این مقام امریکایی یک نکته بسیار مهم نهفته است؛ آمریکایی ها در شکل جدید دشمنی خود دقیقاًمردم ایران را هدف قرار داده اند.

۱. این نکته که آمریکایی ها مجموعه اقداماتی را برای هدف قرار دادن مردم ایران در پیش گرفته اند به این معنی است که خودشان واقف هستند توانایی سرنگونی نظام ایران را ندارند. اگر صبر مردم و انسجام ملی ادامه داشته باشد ؛ طراحی جدید امریکا،  بی ثمر باقی خواهد ماند.

۲. (مهم) ایجاد گسل های نارضایتی میان مردم- نظام ، مردم- دولت، دولت-نظام و مردم- مردم از اهداف سیاست جدید امریکایی هاست.

۳. بر خلاف تبلیغات آمریکایی ها؛ شرایط اقتصادی ایران (با وجود شرایط نامناسب و مدیریت کم تحرک و فاقد ابتکار دولت فعلی ) به سمت ورشکستگی و فروپاشی اقتصادی نخواهد رسید. دقیقا به دلیل ناکافی بودن ابزارهای دشمن، آمریکایی ها در صدد ایجاد یک شبیه سازی بزرگ در ادراک مردم ایران هستند. در همین راستا اقدامات تهاجمی آمریکایی ها بگونه ای است تا ذهنیات مردم مورد هدف قرار گیرد. کارکرد اصلی تحریم و فشارهای آمریکا؛دربعدروانی است. آمریکایی ها به دنبال انباشت نارضایتی در اذهان مردم ایران هستند تا به قول خودشان به انفجار منتهی شود.

به کمپین بیداری ملت بپیوندید   http://eitaa.com/joinchat/963837952Cb758f6bd13

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*