پیش‌بینی نیوتون از آخرالزمان : پایان جهان در سال ۲۰۶۰

۱-یهودی ها هر  چند وقت یک بار، برای سرپوش گذاشتن بر جنایات خود و مشغول کردن اذهان عمومی و سرکیسه کردن مسیحیان صهیونیست آمریکایی، سند یا خبری را رو می‌کنند تا به نحوی توجیه‌کننده‌ی آینده‌سازی آنها برای منطقه و دنیا باشد.

۲-در یکی از جدیدترین نوع از این برنامه‌های تاثیرگذاری بر اذهان، خبری پخش کرده‌اند که: بر اساس اسناد به دست آمده اسحاق نیوتن دانشمند معروف سخت به مطالعه‌ی کتاب مقدس و کتاب مکاشفات مشغول بوده و  پیش‌بینی کرده که پایان جهان سال ۲۰۶۰ میلادی است.

۳-نیوتن مطالعاتی در کتاب مقدس و مکاشفات یوحنا نیز داشت و  از دغدغه‌های او تعیین پایان جهان بوده است نیوتن درنامه‌ای که در سال  ۱۷۰۴نوشته پیش‌بینی کرده که سال ۲۰۶۰ آخر دنیا است.

۴-وی پس از انجام دادن یکسری مطالعه به نتیجه‌ای رسید و این راز را در چندین برگ کاغذ یاداشت کرد و در صندوقچه‌ای گذاشت و آن را پنهان کرد و پس از دو قرن که از مرگ نیوتون گذشته بود به طور نامشخصی این صندوقچه پیدا شد.

۵-بر اساس مطالعات نیوتن وی معتقد بود که حساس‌ترین نقطه‌ی دنیا اورشلیم است. همچنین یهودیان به فلسطین بازمی‌گردند و مجدداً در فلسطین شروع به بازسازی معبدسلیمان می‌کنند.

۶- نکته‌ی مورد توجه نیوتن،آرماگدون است. بر اساس مطالعات او، بین نیروهای خیر و شر جنگی صورت می‌گیرد که در نهایت نیروی خیر پیروز می‌شود. او سرانجام پیش‌بینی می‌کند که دنیا در سال ۲۰۶۰ به پایان می‌رسد.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*