واقعیتهایی که نتوانسته اند دستکاریش کنند!!! + فیلم

بزرگنمایی مشکلات در ایران توسط رسانه های غربی باعث شده خیلی از مردم،  غرب را بهشت فرض کرده و گمان کنند امار قتل و تجاوز و خودکشی در کشورهای غربی وضعیت بهتری نسبت به ایران دارد !!

آمارهای دروغی مانند شادترین کشورها و ناشادترین کشورها که در آن کشورهای صنعتی و غربی وضعیت خوب و کشورهایی مثل ایران وضعیتی بسیار وخیم دارند  هر چندوقت توسط موسسات غربی منتشر میشود حال آنکه نگاهی به آمار خودکشی ، تبعیض نژاد ، قتل و تجاوز و همچنین فاصله طبقانی نشان میدهد غرب در وضعیتی بمراتب وخیم تر از چیزی که فکرش را میکنیم قرار دارد .

سالانه ۲۱۳ هزار نفر در آمريکا قرباني تجاوز جنسي مي‌شوند. در سال ۲۰۰۷ اين آمار به ۲۴۸۳۰۰ تن رسيد. اين آمار ظاهراً اعم از مردان و زنان قرباني تجاوز جنسي است اما بديهي است که تعداد زنان به مراتب بيشتر از مردان است.

قريب به ۶۰ درصد از تجاوزات جنسي هرگز به پليس گزارش نمي‌شوند و از هر ۱۶ متجاوز، ۱۵ نفر حتي يک روز زندان هم به‌خاطر اين جرم تحمل نمي‌کنند

جالب است بدانید که طبق آمار سایت NationMaster کشورهای اروپایی و امریکا بیشترین بزهکاری و جرم و جنایت را به خود اختصاص داده اند .

هر ساله، بیش از ۳۰ هزار نفر از مردم امریکا هدف تیراندازی قرار گرفته و کشته می شوند و فقط در سال ۲۰۱۲ بیش از ۳۳۰۰۰ نفر فقط با اسلحه گرم به قتل رسیدند.

http://www.bloomberg.com/news/articles/2012-12-19/american-gun-deaths-to-exceed-traffic-fatalities-by-2015

جالب است بدانید که آمریکا از نظر درصد خودکشی رتبه سوم دنیا را دراختیار دارد !!!.
وقتی به این آمار نگاه میکنیم میبینیم که کشورها باصطلاح  پیشرفته و صنعتی از نظر میزان خودکشی در صدر هستند .
 
  رتبه سوم خودکشی های جهان به  امریکا تعلق دارد و فنلاند دارای رتبه ۶ ، آرژانتین رتبه ۸ ، استرالیا نهمین آمار از نظر دردصد خودکشی را دارد .
جالب اینجاست که سوئیس دهمین رتبه از این حیث را دارد و جز ده کشور اول  خودکشی در دنیاست و حتی در بحث بزهکاری و جرم و جنایت نیز جز ۲۰ کشور پرجنایت ترین کشورهاست !  ( کشور سوئیس : کشوری که خیلیها ادعا میکنند مردمش در آسایش هستند ! و حتی این کشور در امارهای "شادترین کشورها" رده اول را دارد !!!!!)
این آمارهای ساختگی در مورد شادترین کشورها در خودکشی ، ایران را در رده ۱۱۰ قرار داده بود !! حال آنکه ایرانیها در حقیقت جز کم خودکشی ترین کشورها و شادترین کشورهاست.
 کشور ایسلند هم که در رتبه دوم شادترین کشورها گنجانده شده نه تنها وضعیت خوبی ندارد بلکه پر جنایت ترین کشور دنیاست ! و کشورهای مسلمان خصوصا ایران بهترین وضعیت را دارند .

لینک زیر را ببینید :

http://www.nationmaster.com/country-info/stats/Crime/Total-crimes-per-1000

رتبه  دیگر کشورها در خودکشی بشرح زیر است :

  سوئیس ۱۰
  کرواسی  11
  اسلوونی  12
  فرانسه  13
  گواتمالا  14
  بلژیک ۱۵
 نروژ  16
 کانادا ۱۷
 استونی ۱۸
  جمهوری چک  19
 کاستاریکا   20
 ایسلند ۲۱
سوئد ۲۲

آمار خودکشی و قتل با اسلحه گرم :
https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_countries_by_firearm-related_death_rate

 همچنین توصیه میکنم فیلم زیر را ببینید:

http://57ia.ir/wp-content/uploads/2015/09/ettefaghat.3gp

** لیست انتشار پنجاه و هفتی ها **
هرروز چند پیامک آموزنده و خبری بصورت رایگان
عضویت:ارسال نام و نام خانوادگی و شهر محل سکونت خود به ۰۹۱۱۱۸۴۲۰۵
لغو عضویت:ارسال لغو
http://57ia.ir/?p=398

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*