می‌گویند: ژاپنی‌ها به رغم بمباران اتمی توسط امریکا، مرگ بر امریکا نمی‌گویند-پاسخ به یک شبهه

می‌گویند: ژاپنی‌ها به رغم بمباران اتمی توسط امریکا، مرگ بر امریکا نمی‌گویند و اکنون تلفن پاناسونیک روی میز اوباما قرار دارد، اما ما فقط به زبان میگوییم مرگ بر امریکا

مرگ بر آمریکای واقعی را ژاپن گفته که توانسته اینقدر درآمریکا نفوذ کند .

پاسخ به این شبهه

 

بمباران اتمی هیروشیمای ژاپن

تنها ساختمان به جا مانده از انفجارهیروشیما

اولاً:  گذشته از اینکه بخش عمده‌ای از سهام شرکت‌های معروف ژاپنی، متعلق به امریکاست این را نیز باید متذکر شد : طبق نظر بسیاری از کارشناسان عامل اصلی پیشرفت ژاپنی‌ها کار و تلاش فراوان و نظم و برنامه‌ریزی دقیق در تمامی شئون زندگی است نه بدلیل هم پیمانی با آمریکا و نگفتن «مرگ بر امریکا».

.

 

دوماً: برخی می‌گویند: «تکنولوژی ده سال پس از ایران وارد ژاپن شد». اما باید مد نظر داشت آن موقعی که ما ذلیلانه زیر پای آیزنهاور و کندی فرش قرمز می‌انداختیم و بزرگراه‌ها و بلوارهایمان را به نام آنها می‌کردیم تا از مستعمره‌ی خود بازدید کنند، ژاپنی‌ها کار می‌کردند. لذا درود بر امریکا و جاوید شاه، هیچ ارمغانی جز عقب‌افتادگی برای ما نداشت.

 

.

 

سوماً: اینکه روی میز اوباما، گوشی پاناسونیک هست یا نه؟ چیز مهمی نیست. اما شاید بدانید که ژاپن قانون ننگین کاپیتولاسیون را پذیرفته است، لذا هر سال شاهدیم که مردم ژاپن علیه تجاوز سربازان امریکایی به دختران (حتی خردسال) ژاپنی تظاهرات می‌کنند، اما حکومت‌شان حتی حق محاکمه یک سرباز امریکایی را ندارد، اما به جایش گوشی پاناسونیک صادر می‌کند. البته موقعیت ژاپن کلاً متفاوت است، ما نیز قبل از انقلاب این قرارداد ننگین را پذیرفته بودیم، اما نه تنها پاناسونیک نساختیم، بلکه نفت و گاز را نیز هدیه دادیم.

،

اعتراض ژاپنی ها به حضور نظامیان آمریکا

،

.

چهارماً: برخی گمان می‌کنند که در صورت تسلیم، و هم پیمانی با امریکا، “ایران” ژاپن می‌شود؟ خیر، بلکه اولاً شواهد (تحمیل جنگ هشت ساله، حمایت از تجزیه طلبان، ایجاد فتنه، تحریم های سیاسی و اقتصادی) نشان می دهد آنها سرنوشت لیبی، تونس، افغانستان، سوریه، عراق و … را برای ایران در سر می‌پرورانند. چرا که جمهوری اسلامی ایران، از یک سو قلب خاورمیانه است و از سوی دیگر قوی‌ترین کشور این منطقه است و از سوی دیگر برخوردار از معادن غنی نفت و گاز و … می‌باشد و از سوی دیگر در موقعیت جغرافیای سیاسی بسیار ویژه‌ای قرار دارد … و مهم‌تر از همه آن کشوری مستقل، با ملتی قدرتمند است، چنان چه امریکا و انگلیس و اسرائیل و هم پیمانان خارجی و اذناب داخلی آنها، به رغم این همه جنگ، جنایت، خونریزی، ترور، تحریم، توطئه، فتنه، ضد تبلیغ و …، نتوانستند آن را از پای درآورند. و ژاپن هیچ یک از این شرایط را ندارد.

با بررسی وضعیت همپیمانان منطقه ای آمریکا مانند پاکستان ، مصر و غیره می توان فهمید که همپیمانی با ایالات متحده پیشرفت به ارمغان نخواهد آورد.)

.

 پنجماًگویا یک عده فراموش کرده اند که پیش و بیش از آن که جمهوری اسلامی ایران دشمن امریکا باشد، این امریکاست که دشمن این کشور، این نظام و این ملت است. ما هنوز جنگی بر امریکا تحمیل نکرده‌ایم و تحریم اقتصادی را ما وضع ننموده‌ایم و هواپیمای مسافری امریکا را سرنگون نکرده‌ایم، اقدام به ترور رییس جمهور و نخست وزیر امریکا ننموده‌ایم، مانع رشد علمی و تکنولوژی امریکا نبوده ایم، در امور داخلی‌اش مداخله نداریم …، اما امریکا، خود را ربّ‌النوع می‌داند و حتی برای رشد علمی ما و این که نیروگاه فردو تعطیل شود و یا ایران چندتا سانتریفیوژ داشته باشد نیز تصمیم‌گیری می‌کند و هنوز همه گزینه‌ها روی میزش است

نکته اضافی : تلفن های کاخ سفید CISCO SECURE PHONE هستش که یک مقاله ی مفصل در این مورد تو سایت CRYPTOME.ORG موجود هست ( در مورد این سایت باید بگم که اعتبار جهانی داره و قبل از سایت WIKILEAKS.ORG راه اندازی شده . و فعالیت آن انتشار اسناد محرمانه و یا مقالات امنیتی است و اسناد منتشر شده در آن قابل استناد می باشد).

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*