مردم ساده نیستند

سوال  یکی ازعزیزان

سلام. برخی با انتشار کلیپ بالا می گویند نخست وزیر کانادا بدون محافظ است. من تو جواب نوشتن قدرت بیان خوبی ندارم. این پیام رو فرستادم تا جواب بدهید.

جواب

۱-درهمین کلیپ بالابا اینکه زاویه دوربین رابه شدت بسته اندولی بازهم محافظینی رامی بینید که آماده شلیک هستند.

۲-آقای جاستین ترودو در۴ نوامبر ۲۰۱۵ رسما نخست وزیر کانادا شده ولی این کلیپ سلفی بامردم درمتروهمانطورکه درلینک زیر می بینیدوطبق گزارش خبرگزاری CBS مربوط به ۲۰ اکتبرهمان سال (۱۴ روز قبل از نخست وزیری رسمی بوده است)وگزارشگر CBS می نویسدروزبعداز رای گیری که معلوم شدبرنده شده و قبل از اینکه نخست وزیر رسمی شود این حرکت را کرده است. خب به نظرم خیلی روشنه که یک شوتبلیغاتی بوده نه یک روال عادی

http://www.cbc.ca/news/canada/montreal/justin-trudeau-snaps-selfies-at-montreal-s-jarry-metro-station-1.3279728

 

۳-خبر زیر را باز کنید توضیح داده ۲۵ میلیون دلار در سال صرف محافظت از جناب نخست وزیر جدید کانادا می شود. و این یک رکورد در بالاترین هزینه حفاظت یک نخست وزیر در کشور کانادا با جمعیت پایین (نسبت به مساحت) ۳۶ میلیون نفر، محسوب می شود،نخست وزیرقبلی ۲۰میلیون دلاردرسال خرج کرده بود.

https://www.google.com/amp/s/www.vice.com/amp/en_ca/article/9b8va5/canada-has-spent-more-than-17-million-to-protect-justin-trudeau-vgtrn

۴-عکس هایی که درایران فیلترمی شوند:جاستین ترودو نخست وزیر کانادا هر جا می رود با تعداد زیادی محافظ همراهی می شود.

۵-تعدادپرشمارمحافظین وماشین های اسکورت وبستن خیابان ونزدیک نشدن به جمعیت کاری عادی برای همه نخست وزیرهای دنیا ازجمله نخست وزیرکانادا است.

۶-نخست وزیر کانادا وقتی جایی می رود که جمعیت زیاد است:داخل جمعیت نمی شود و از عقب و جلو اسکورت می شود و جمعیت هم پشت میله با تعداد زیادی پلیس نگه داشته می شوند.

http://t.me/kharej2025

 

 

 

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*