مدل مشهور سابق، بی خانمان امروز

خانم ناستازیا اوربانو از بارسلون اسپانیا، یکی از مدل های مشهور بین المللی بوده و تصاویرش در مجله های مختلف دنیا استفاده می شد. حتی از وی برای مراسم ها و جشن های مختلف دعوت می کردند. گفته شده او در عروسی شان پین و مادونا دعوت شده بود.

او که روزگاری درآمد سالیانه میلیون دلاری داشت، چندی پیش به علت آنکه نتوانست هزینه اجاره منزل را بدهد بی خانمان شده است. او در خیابان و گاهی نزد برخی دوستانش می خوابد.این مدل ۵۸ ساله پس از آنکه جوانی و نشاط خود را از دست داد، توسط فرهنگ جوامعی که به اسم حقوق زن، به استفاده ابزاری از آن اقدام می کنند، به دور انداخته شد.بسیاری از ستاره هایی که تنها هنرشان، خرج کردن از هنر خداوند در خلقت ظاهری آنان است، با از دست دادن این نعمت، به قهقرا می روند. این جدا از سلبریتی هایی است که با دچار شدن به اعتیاد و امراض جنسی و روحی روانی، خودکشی می کنند.

شما هم بدون سانسوری شوید    http://eitaa.com/joinchat/404946944Ceab6f2b794

مدل معروف دهه ۱۹۸۰ که زمانی عکسش روی جلد مجلات بود، در شمال شرق اسپانیا کارتن خوابی می‌کند.

به گزارش فرارو، ناستازیا اوربانو که روزگانی تنها ۲۰ روز از سال کار فشن می کرد و یک میلیون دلار درآمد داشت و عکسش روی مجلات مد و فشن و … بود حالا در ۵۷ سالگی بی خانمان شده و در خیابان‌های بارسلونا می‌خوابد.

این زن زمانی که تنها ۲۰ ساله بود به عنوان زیباترین دختر اسپانیا شناخته شده و تصاویر او بر روی مجله معروف وُگ منتشر می شد. او هر روز به موفقیت های زیادی دست پیدا می کرد که اکثر مردم فقط می توانستند رویای رسیدن به آن را ببینند.اوربانو می گوید همه چیز پس از آشنایی وی با یک مرد تغییر کرد و پس از آن همه چیز برای او وحشتناک شد. او با پرداخت پول های هنگفت و خرج کردن برای مردی که عاشقش شده بود همه چیز زندگی خود را از دست داد.وی که اکنون از افسردگی رنج می برد می گوید که از توانایی پرداخت اجاره خانه ندارد و شب ها در خیابان می خوابد. او در مقابل یک بانک در بارسلون اسپانیا می خوابد.

پس از انتشار خبر بی خانمانی این زن گروهی از همکاران سابق وی برای کمک به او اعلام آمادگی کردند.

http://www.tabnaktehran.ir/fa/news/712523

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*