متوجهی دکتر؟!

آقای زیباکلام توییت زده که “جنگ نمی شود و ترامپ دنبال جنگ نیست، چون هنوز جنگ نشده،رسالت پرافتخار آمریکا ستیزی تورم را رسانده به ۵۰درصد و رشدمان هم شده منفی۶”.آقای زیباکلام،

اولاً با همین جنگ هراسی، مردم را فریب دادید و رای پوپولیستی گرفتید؛ اما حالا اعتراف می کنید که به مردم دروغ گفته اید.

ثانیاً شاهکار های دولت مورد حمایت شما در موضوع حقوق های نجومی، حیف و میل ۱۸ میلیارد دلار ارز ۴۲۰۰ تومانی، اختلاس ۱۶ هزار میلیارد تومانی در صندوق فرهنگیان و… چه دخلی به آمریکا ستیزی نظام و مردم دارد؟

ثالثاًوقتی شش سال مدیریت دولت و چرخش چرخ اقتصاد را غرق در تعلیق و انتظار نسبت به معجزه برجام کردید، معلوم است تولید از رونق می افتد و دلالی رونق می گیرد و تورم پدید می آید.وقتی وزیر بی کفایتی با افتخار می گوید در پنج سال وزارت، یک خانه هم نساختیم، معلوم است تورم بازار مسکن در اقتصاد سر ریز می شود.

فقط با رونق تولید مسکن؛

– ۲۵۰ شاخه صنعتی و شغلی احیا می شد و در تیراژ میلیونی برای جوانان  ایجاد اشتغال می کرد.

– نقدینگی سرگردان مهار می شد تا سراغ دلالی و تولید تورم نرود.

-نرخ تورم بخش مسکن که فقط در سال گذشته ۱۲۸ درصد افزایش داشت، پایین می آمد و مسکن مردم تامین می شد.

…البته اگر وزیر بی کفایت ۵ سال سر کار نبود.

رابعاً اگر سهمیه بندی بنزین و ساماندهی مصرف از طریق کارت سوخت متوقف نمی شد، مجبور نبودیم ارز کمیاب را خرج واردات بی رویه بنزین کنیم تا از آن طرف، قاچاق شود و روزانه ۱۰۰ میلیارد تومان خسارت روی دست کشور بگذارد؛ سالی ۳۶ هزار میلیارد و چهار سال، ۱۴۶ هزار میلیارد تومان. متوجهی دکتر؟ قبیل این پول ها را می شد صرف رونق تولید و کاهش تورم کرد، نه وقف قاچاقچیان و رانت خواران.

خامساً در موضوع بزک آمریکا و اروپا و برجام نشان دادید فاقد کمترین تخصص هستید. شما مدعی بودید جمهوری اسلامی نمی گذارد توافق شود و گرنه با بستن با آمریکا، همه چیز گل و بلبل می شود. اما حالا که آنها همان بدعهد مورد ادعای جمهوری اسلامی از آب در آمده اند، به جاده خاکی می زنید. چرا؟

سادساً حرف رفقای اصلاح طلبتان را یادآور می شوم که پس از چند بار پیش بینی وارونه شما، از خجالت تان در آمدند و گفتند گل بگیرند در دانشکده ای را که تو استادش باشی. مرد حسابی، پشت چک بی محل آمریکایی های غدار را امضا کرده ای و باید پاسخگو باشی؛ حالا اُرد قند پهلو می دهی که چه بشود؟   https://eitaa.com/IMANI_mohammad

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*