شهید مطهری و اینستاگرام/واکنش فرانسوی ها با بازیکن روزه دار

برتراند راسل فیلسوف معروف میگوید: از لحاظ هنر مايه تأسف است که به آسانی به زنان بتوان دست یافت و خیلی بهتر است که وصال زنان دشوار باشد… در جائیکه اخلاقیات کاملا آزاد باشد ، انسانی که بالقوه ممکن است عشق شاعرانه ای داشته باشد ، عملاًبر اثر موفقیت های متوالی به ندرت متوسل به عالیترین تخیلات خود خواهد شد.

ویل دورانت در لذات فلسفه میگوید: آنچه بجوئیم و نیابیم عزیز و گرانبها میشود. زیبایی به قدرت میل بستگی دارد و میل با اقناع و ارضاء ضعیف میشود …

آلفرد هیچکاک فیلمساز معروف میگوید: زنان شرقی تا چند سال پیش به خاطر حجاب و نقاب ، خود بخود جذاب بودند … اما به تدریج با تلاشی که زنان این کشورها برای برابری با زنان غربی نشان دادند، حجاب دیروز از میان میرود و همراه آن جاذبه ان هم کاسته میشود.در کلمات دانشمندان اروپایی این نکته زیاد به چشم میخورد که اولین قربانی آزادی و بی بند و باری امروز زنان و مردان ، عشق و شور و احساسات بسیار شدید و عالی است.        شهید مطهری ، مسئله حجاب ، ص۷۳ .

شهید مطهری ، استاد عزیز، اگر امروز بودی و گشت و گذاری در اینستاگرام و تلگرام میزدی دیگر نیاز نبود ، از کلمات دانشمندان اروپایی شاهد بیاوری که چگونه بی بند باری ،عشق را پوچ وکاریکاتوری خنده دار کرده است کاش مشاهده میکردی، هزاران آدم افسرده را،آدمهایی که ساعتی تیغ به دست میگیرند و ساعت بعد با افتخار مینویسند: “بیخیال قبلی ها ، پیش به سوی بعدی ها” عشق لیلی و مجنون ما ، امروز به اینجاها رسیده است.

مباهله قرن۲۱            https://t.me/joinchat/AAAAADvV7pYCS4NJ0-f7Ug

یک مسابقه رسمی فوتبال در فرانسه متوقف شد تا بازیکن مسلمان روزه خود را افطار کند،تو ایرانم سرکلاس استاد و معلم با هزار مغلطه و سفسطه و اهن جوش دادن رو اجر به بچه میگن روزه واسه سلامتی ضرر داره.

شما که سرتا پاتون تقلید از غربه خب اینجاها هم تقلید کنید و احترام بذارین به روزه دار ،ای مدعیان روشنفکری

https://t.me/gonagoon1395

 

 

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*