ساعت ۱۵ امروز تجمع سراسری دانشجویان مقابل سفارت فرانسه

ناصر آراسته دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه‌های کشور در گفت‌وگو با تسنیم،گفت: به دنبال ارسال درخواست برای برگزاری تجمع دانشجویان دانشگاه‌های تهران مقابل سفارت فرانسه در اعتراض به توهین مجدد به ساحت پیامبر اکرم(ص)، دقایقی قبل مجوز برگزاری این تجمع از سوی فرمانداری تهران صادر شد.
وی افزود: بر این اساس دانشجویان انقلابی دانشگاه‌های تهران ساعت ۱۵ فردا دوشنبه ۲۹ دی‌ماه مقابل سفارت فرانسه در تهران در خیابان نوفل لوشاتو تجمع می‌کنند.
دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه‌های کشور ضمن دعوت از عموم دانشجویان و مردم تهران برای حضور در این تجمع، گفت: از نمایندگان اهل تسنن برای حضور در این تجمع دعوت شده است.
شایان ذکر است پس از گذشت چند روز از توهین مجدد نشریه شارلی ابدو به ساحت پیامبر اعظم به بهانه رسمی کردن «حق کفرگویی» در جهان، کماکان تجمعات اعتراضی مسلمانان و آزادگان به این رفتار غیر انسانی ادامه دارد.
شرکت گوگل نیز اخیرا در حمایت از خط شکنی شارلی ابدو در توهین به مقدسات مسلمانان در اقدامی قابل تامل از دستگاه قضایی آمریکا درخواست کرد در حکم قبلی‌اش درباره منع انتشار یک فیلم اهانت ‌بار علیه پیامبر اسلام (ص) در یوتیوب، تجدیدنظر کند.
پس از انتشار یک فیلم ضداسلامی در یوتیوب و اعتراض شدید مسلمانان به این فیلم طی دو سال اخیر، دادگاهی در کالیفرنیا به شرکت گوگل دستور داد این فیلم را از یوتیوب حذف کند. اما در جدیدترین تحول در این باره، شرکت گوگل از دادگاه استیناف کالیفرنیا تقاضا کرده حکم دادگاه بدوی را لغو کند تا دوباره فیلم هتاک علیه اسلام را منتشر کند.
فیلمی که گوگل خواستار ادامه انتشار آن در یوتیوب است، یک فیلم کوتاه ۱۴ دقیقه‌ای است که «معصومیت مسلمانان»  Innocence of Muslims نام دارد و چند ماه پیش دادگاهی در کالیفرنیا به یوتیوب دستور حذف آن را داد. شایان ذکر است که دادگاه بدوی با هدف حمایت از مسلمانان اقدام به صدور حکم مبنی بر حذف فیلم مذکور نکرده بود، بلکه صدور این حکم به علت اعتراض یکی از بازیگران این فیلم به بانیان آن بود.
به نظر می‌رسد حکومت‌های غربی با پایلوت قرار دادن وقایع مشکوک فرانسه، تصمیم دارند حیات سیاسی اسلام ناب محمدی (ص) به عنوان تنها سنگر فتح نشده، مقابل حاکمیت حیوانی برآمده از به اصطلاح ارزش‌های نظام لیبرال سرمایه‌داری را مورد هجمه قرار داده و از درون تهی کنند. ساحت نبی مکرم اسلام به عنوان ستون خیمه‌گاه اردوگاه مسلمانان از همین رو برای چندمین بار مورد حمله واقع شده است. در حقیقت این وقایع خیز بلند غرب برای عملیاتی کردن نقشه تبدیل اسلام ناب به اسلام بی‌خطر آمریکایی و مسلمانان دارای هوش سیاسی- اجتماعی به انسان‌هایی فاقد ارزش و بی‌انگیزه در دفاع از دین است. همین نقشه خوانی است که مقابله مسلمانان با هجمه اخیر به بهانه مبارزه با تروریسم را ارزشی حیاتی می‌بخشد. در بطن این جوش و خروش می‌توان به محقق ساختن آرمان بلند اتحاد فرق مختلف اسلامی در سایه هم آوردی بزرگ مسلمانان جهان در صیانت از ساحت نبی مکرم اسلام، اندیشید. قطعا این عملیات بزرگ با پرچمداری اهل علم اعم از دانشجویان و طلاب و علماء و فضلاء آغاز خواهد شد.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*