راز بی اخلاقی مسلمانان از زبان خواجه نصیرالدین

دربغدادهرروز بسیار خبرهامی رسید ازدزدی، قتل و تجاوز به زنان دربلادمسلمانان که همه ازجانب مسلمانان بود.روزی خواجه نصیرالدین مرا گفت: می دانی از بهر چیست که جماعت مسلمان از هر جماعت دیگر بیشتر گنه می کنند با آنکه دین خود را بسیار اخلاقی و بزرگمنش می دانند؟من بدو گفتم:بزرگوارا همانا من شاگرد توام و بسیار شادمان خواهم شد اگر ندانسته ای را بدانم.خواجه نصیرالدین فرمود:در اخلاق مسلمانی هر گاه به تو فرمانی می دهند، آن فرمان "امّا" و"اگر" دارد.

در اسلام تو را می گویند:دروغ نگو، امّا دروغ به دشمنان اسلام را باکی نیست.غیبت مکن، امّا غیبت انسان بدکار را باکی نیست.قتل مکن، امّا قتل نامسلمان را باکی نیست.تجاوز مکن، امّا تجاوز به نامسلمان را باکی نیست.و این "امّا" ها مسلمانان را گمراه کرده و هر مسلمانی به گمان خود دیگری را نابکار و نامسلمان می داند و اجازه هر پستی را به خود می دهد و خدا را نیز از خود راضی و شادمان می بیند.        این است راز نابخردی مسلمانان.«اخلاق ناصری»

شمس الدین محمد جوینی            http://t.me/SepehrAzadi

 زهرا جاری معظم

این مطلبی که از کتاب اخلاق ناصری نقل شده کاملا جعلی و دروغ است و توسط یک فرد بیسواد که ضد مسلمانان بوده جعل شده است کانال تلگرامی که این مطلب جعلی را ساخته اند نمی دانسته که کتاب « اخلاق ناصری» تالیف «جوینی» نیست بلکه تالیف خواجه نصیر الدین طوسی است.معلوم میشه بعضی از دروغگوها نه تنها « کم حافظه » بلکه « بیسواد » هم هستند.

دراسلام نیامده که «دروغ به دشمنان اسلام را باکی نیست» بلکه آمده که اگر کفار شمشیر را بر شاهرگ مسلمانی گذاشتند برای حفظ جان او می توانید دروغ بگویید. در واقع دروغ برای نجات جان مظلومان از دست قاتلان و ظالمان جایز است که آن نیز باید حتی الامکان به صورت توریه باشد. در اسلام نیامده که «غیبت انسان بدکار را باکی نیست» بلکه آمده که « اگر کسی علنی گناه می کند (فاسق متجاهر) می توانیم کارهای علنی اش را فاش کنیم زیرا خودش از علنی شدن گناهش باکی ندارد» مثلاًکسی که علنی شراب می خورد می توان درباره او گفت که « شرابخوار است »این سخن،غیبت نیست زیراغیبت مربوط به گناهان و عیبهای پنهانی است که مردم از آن بی خبرند.

دراسلام نیامده که « قتل نامسلمان را باکی نیست » بلکه در قرآن صریحاًگفته شده که « نیکی کردن به هر انسانی که با مسلمانان نجنگیده و به آنان تجاوز نکرده است رواست (هرچند بت پرست باشد) و خداوند انسانهای باانصاف را دوست می دارد»  (سوره ممتحنه : آیه ۸)

دراسلام نیامده که « تجاوز به نامسلمان را باکی نیست» بلکه خداوند بارها در قرآن فرموده: ان الله لا یحب المعتدین: خداوند تجاوزکاران (به حقوق دیگران) را دوست ندارد.چرا بعضی از کانال ها به همین سادگی به اسلام و مسلمانها تهمت می زنند وبعضی ازعزیزان هم باور می کنند؟! علتش اینست که به جای مطالعه قرآن و کتاب های اسلامی معتبر به سراغ کانال های تلگرامی دشمنان میهن می رویم و به دروغگوها اعتماد می کنیم. 

 این هم متن کامل کتاب « اخلاق ناصری » نوشته خواجه نصیر الدین طوسی،خودتان تمام متن کتاب را جستجو کنید تا برشما ثابت شود که کانال « سپهر ازادی» بیشرمانه دروغ می گوید.عجبا که این کانال دروغگو ادعامی کند که اسلام گفته است: دروغ بگویید وآدم بکشیدو….عجیبتراینکه عزیزان هموطن ما سخنان چنین کانالی راباور کنند

                 اخلاق ناصری – نصیر الدین طوسی

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*