دستورالعمل مشترک نفوذ سایبری به نهادهای دولتی و انقلابی لو رفت

برای بردن ایران به سمت پرتگاه موارد زیر انجام شود:

۰-اگر خواستی، نفوذی موفقی باشی باید در تمام مسائل، از پوشش و ظاهر گرفته تا بیان دغدغه‌ها و دل‌سوزی برای مردم، خود را داغ‌تر از آن‌ها نشان دهی تا مسئولیت‌های حساس و تصمیم‌ساز را، در بالاترین سطوح کشور و نهادهای انقلابی به تو بدهند. (البته با کمک نفوذی‌های قبلی)

۱-بعد از نفوذ باید فقط بدنبال حفظ منافع سیاسی و اقتصادی و اجرای دستورات و خواسته‌های آمریکایی باشی.

۲-برای حفظ منافع در بحث اینترنت، باید زمینه رشد ابزارهای آمریکایی را در جامعه فراهم کنی و رسیدن به تکنولوژی آن‌ها را کاری غیرممکن و محال جلوه دهی.

۳-ابزارهای وطنی رقیب ابزارهای آمریکایی را شناسایی کن و به هر نحوی در نطفه خفه کن و یا با ایجاد اختلال در آنها باعث نارضایتی مردم از آن‌ها شو. حتی خودت هم می‌توانی نمونهٔ ناموفقی تولید کنی. دقت کن که حتماً به چند ابزار وطنی که نشان‌گر و نماد «ما نمی‌توانیم» باشند، نیاز داری. ضمناً جوانان نخبه برنامه‌نویس را شناسایی کن و با استخدام آن‌ها و دادن یک پست اداری و دفتری، مانع پیشرفت‌شان شو.

۴-اگر نتوانستی ابزار آمریکاییِ فیلتر شده را رفع‌فیلتر کنی، آن را تبدیل به تریبونی برای نخبگان کن ( مثل توییتر) تا مردم به آن سرازیر شوند و نفوذش احیا شود.

۵-اگر خواستی ابزار آمریکاییِ خاصی فیلتر نشود، منافع اقتصادی مردم را با آن گره بزن… (مثل اینستاگرام)

۶-اگر ابزار آمریکایی فیلتر هم شد، برای دور زدن فیلترینگ، پوسته‌ای از آن بساز. فیلترینگ را باید بی‌اثر و حتی پُرضرر جلوه دهی. (مانند تله‌گرام)

۷-اگر پوسته هم فیلتر یا بسته شد، به‌دنبال تقویت فیلترشکن‌ها باش.

۸-ضمناً دائما اجرای طرح‌های پوچ را پیشنهاد بده و بدنبال راه‌اندازی کارگروه‌ها و سلسله جلسات بدون خروجی و بدون ضمانت اجرایی باش تا هم مسئولین دستگاه‌های مختلف را درگیر و خسته کنی، هم با خرید زمان برای ابزارهای آمریکایی، باعث رشد و گسترش‌شان در جامعه شوی. (مثل طرح تمسخر آمیز فیلترینگ هوشمند اینستاگرام یا فرصت به تلگرام برای انتقال سرورها به ایران و…)

۹-با شناسایی و بکارگیری مدیر کانال‌ها و صفحات پربازدید، افسار آنها را به هر نحوی در دست بگیر و یک رسانه قوی برای خود ایجاد کن تا بتوانی هر مطلبی را که می‌خواهی به مردم القا کنی و با افترا و تمسخر، صدای مخالفان را خفه کنی.

۱۰- اگر می‌خواهی فیلترشکن‌ها بسته نشوند و یا شبکه ملی اطلاعات راه‌اندازی نشود و یا ابزارهای داخلی ایرانی جایگزین ابزارهای خارجی نشوند و یا هر کاری که منافع‌ت را به خطر می‌اندازد اتفاق نیافتد، کلید موفقیت این است که «بلندتر از همه، مشکلات را فریاد بزن و خود را حامی اصلی مردم نشان بده و با طرح مسائل انحرافی و شعارهای فریبنده، علم‌دار حق الناس شو تا هم عامل مشکلات را دیگران نشان‌دهی و هم تمام مسئولیت‌های مربوط به کارهای مهم را، از تصمیم‌گیری تا اجرا، به عهده تو بگذارند و آن‌وقت افسار کار را در دست بگیر و انجام نده و یا با ایجاد اختلال، آن کار را شکست خورده و بیهوده نشان بده»…

روح‌الله مومن نسب
«عاری از شرف می‌دانم کسی را که حقوق حاکمیت و استقلال مملکت را، فدیه ی شغل و مقام کند» میرزا کوچک جنگلی
لینک عضویت در راه میرزا http://eitaa.com/joinchat/1676476416Ccde2c5909a

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*