داستان خرید خانم مرکل صدر اعظم آلمان از یک فروشگاه

خانم مرکل هم مثل هر یک از مقامات سایر کشورها همواره با محافظ جابجا می شود. اما داستان چند عکس منتشر شده از او در یک فروشگاه چیست؟

عکس اول در روزنامه آلمانی "بیلد" برای اولین بار به عنوان خرید سال نو منتشر شده و به ستایش مردمی بودن مرکل پرداخته. روزنامه از قول فروشنده سوپر مارکت نقل کرده که صدر اعظم آلمان در سال ۲۰۱۶، ۳۰ بار با همین سر وشکل از آنها خرید کرده. البته همیشه دو یا سه محافظ اطرافش حضور دارند.(خرید بدون محافظ هرگز وجود نداشته است و در عکس پایین این پست دو نفر محافظ با لباس سیاه واضح هستند)

http://www.bild.de/politik/inland/angela-merkel/hier-kauft-die-kanzlerin-fuer-weihnachten-ein-49468930.bild.html

روزنامه دیلی اکسپرس انگلیس همین تصویر را منتشر کرده و با توجه به اینکه بلافاصله بعد از حمله تروریستی برلین انجام شده اینطور تعبیر کرده که این یک حرکت تبلیغاتی برای آرام کردن افکار عمومی و منتقدانی بوده که معتقدند آلمان ناامن شده و مقصر اصلی خانم مرکل و سیاستهای مهاجر پذیری او هست. [مثل قذافی که برای آرام نشان دادن طرابلس در طول انقلاب های منطقه؛ مصاحبه های خود را در کافه هایی با حضور ظاهری مردم عادی برگزار می کرد!!]

https://www.express.co.uk/news/world/747113/Angela-Merkel-Christmas-shopping-Berlin-terror-attack

عکس دوم مربوط به یک سایت روسی هست و از قول یک دانشجوی آلمانی نقل میکند که مرکل را زیاد در این فروشگاه نه چندان ارزان میبیند و تعریف کرده که چطور صدر اعظم را تعقیب کرده تا ببیند چه چیزهایی می خرد.http://www.eg.ru/politics/63819

عکس سوم باز هم مربوط به یک تالار گفتگوی روسی،آلمانی هست که گفتند این عکسهای خانم مرکل بیشتر شبیه یک حرکت تبلیغاتی برای نشان دادن یک چهره مردمی از مرکل هست. "کسی که نه فقط در ساعات کاری بلکه در خارج از ساعات کاری هم مسئولیتهایش را فراموش نمی کند."

https://foren.germany.ru/discus/f/31960722.html?Cat=&page=0&view=collapsed&sb=5&part=292&vc=1

در سایت یک رادیوی روسی که به آلمانی برنامه پخش میکند این گفت و گوی بین کاربران روسی در مورد صدراعظم آلمان را با عنوان "تبلیغات شکست خورده " بازنشر شده است.

https://www.rusfunker.com/2017/11/missgluckte-propaganda.html

با توجه به اینکه عکس های منتشر شده مربوط به یک فروشگاه های خالی و بدون مشتری است؛ بیشتر این احتمال تقویت می شود که این فروشگاه ها از قبل برای یک حرکت نمایشی هماهنگ شده باشند. حرکتی که به هدف کسب محبوبیت یا اثبات امنیت جامعه طرح ریزی شده اند. امنیتی از نوع آلمانی که دوباره به آن اشاره خواهیم کرد!!!

۲۰۲۵ اولین و تنها کانال  تخصصی حقایق فیلتر شده جهان:     http://t.me/kharej2025

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*