داستان تحلیل ۴ سال قبل مجله تایم

داستان تحلیل ۴ سال قبل مجله تایم در مورد رهبر انقلاب در۴ سال گذشته ظاهرا ًفقط همین یکبار مجله تایم درباره ایشان مطلب خاص نوشته،مقدمه: یک نکته مهم را شاید لازم است یادآوری کنم و آن اینکه ما قبول داریم که گاهی رسانه های اصلی و بزرگ غربی هم مجبور می شوند موفقیت های ایران را منتشر کنند و خود ما نیز اگر این موارد را ببینیم حتما منتشر می کنیم.اما این ها واقعا موارد نادری است که مجبور می شوند برای اینکه آبروی خبری شان نرود حقیقت را بگویند( البته حساب نشریات متوسط و کوچک جداست و در آنها بیشتر با حقیقت مواجه می شوید ولی ‌کمپانی های اصلی رسانه ای غرب اصلا به این سادگی دنبال بیان حقائق ایران نیستند) ولی مهم این است که در بیشتر موارد مثل همین یک موردی که مجله تایم ۴ سال پیش سراغ رهبر معظم انقلاب آمده است، اگرهم خوبی بگویند به منظور رسیدن به اهداف خاص شان است. و حالا بد به حال عده ای از دوستان با ایمان که بخواهند ناخواسته با پخش پست هایی مثل پست قبلی چهره آن رسانه ها را تطهیر کنند وگفته شود که عجب! پس این ها هم منصف هستند

در لینک زیر مجله تایم تیتر زده: رهبر ایران فردی نابغه یا متعصب؟بعد کل مقاله درباره سخنان تند رهبری علیه آمریکا و اسرائیل است و نویسنده مدعی می شود که این سخنان در خود ایران هم طرفدار ندارد و یک تندروی است که اصلا در دنیا قابل قبول نمی باشد. بعد ادامه می دهد که رهبری ایران اصلا مقبولیت خوبی هم نداردولی (خوب دقت کنید) همین ایشان که اینقدر تندرو هست برای به نتیجه رسیدن مذاکرات هسته ای حتما دست از تعصب می کشد و این البته کلاس بالای نبوغ است.حالا دقت فرمودید: چون دنبال این بودند که نشان دهند مذاکرات هسته ای راه نجات ایران است، با بیان اینکه بله ایشان نبوغ هم دارد به خیال خودشان دنبال فریب ایرانی ها است که بگوید ما اینقدر خوب هستیم که داریم از رهبر شما تعریف می کنیم، پس بقیه حرف های ما را هم گوش دهید! پس نتیجه آخرش این است که رهبر شما فردی متعصب هست ولی اگر همین ایشان گوش به حرف این ها بدهد، می شود فردی نابغه!جالبی داستان هم این است که معمولا این تعاریف هدفمند را مثل پست زیر از ایرانی های ضد انقلاب خارج نشین نقل می کنند تا با یک تیر دو هدف را بزنند و به نوعی برای آنها هم وجهه ای ساخته باشند.

لینک مقاله تایم در سال ۲۰۱۳:

http://swampland.time.com/2013/11/21/irans-supreme-leader-fanatic-or-genius/?iid=sr-link9
جلوی نشر این دروغ را بگیرید،اینکه چرا آقای روحانی دوباره رای آورد یک موضوع خوبی است که اگر دوستان علاقه داشتند درباره آن صحبت می کنیم. اما این پست زیر که عده ای در حال نشر آن هستند کاملا دروغ است. شاید این دوستان فکر کردند با انتشار دروغ زیر از قول چامسکی می توان نوعی التیام برای معتقدین به جمهوری اسلامی درست کرد. که کاملا غلط و اشتباه بزرگی است.

اولاً هرچند که چامسکی مخالف روحیه استعماری آمریکا است، ولی هرگز کسی نبوده که جهان بینی و نوع نگرش عالی ایران به جهان را بپذیرد.

ثانیاًغلط ترین تحلیل درباره پیروزی آقای روحانی این است که دلیل آن را سکولار شدن مردم بدانیم.این نگاه غلط همان چیزی است که دشمنان ایران با ولع زیاد منتظرهمه گیرشدن آن هستند.شما مطمئن باشید که دراین انتخابات اگر شخص دیگری حتی بیش از آقای رئیسی معتقد به حکومت دینی و ارزش های اسلامی بود ولی ۵ ویژگی زیر را هم داشت  قطعا رای می آورد. و هرگز به خاطر تلاش برای ارزش های عالی ایرانی و اسلامی عقب نمی ماند:

۱.  کارآمدی او در اداره اقتصادی و اجتماعی جامعه شناخته شده تر بود؛

۲. اشتباهات راهبردی (مثل استعفای افراد هم سو) را مرتکب نمی شد؛

۳. معتقد به روش های رسانه ای نوآورانه و صحیح بود؛

۴. علاوه بر محرومین و بیکارها، نخبگان و تحصیل کرده ها را در راس جامعه هدف خود قرار می داد؛

۵. مهمترازهمه، چند ایده جدید اثباتی را نیز به میدان می آورد؛

ده ها نفرمثل یکی ازجهانگردان آمریکایی با اینکه حتی شب نشینی های کذایی برایشان مهم است ولی بازهم عاشق ایران و فرهنگ آن هستند،آنوقت عده ای می گویند مردم خود ما بی اعتقاد هستند!! زهی خیال باطل…صحبت در این باره زیاد است ولی به هر حال هر چه سریعتر تلاش کنید جلوی انتشاردروغ زیررا بگیرید.اگر کسی هنوز پست زیر را باور دارد، بگویید مثل ما اگر از صبح انواع کلمات محتمل را سرچ کنید به هیچ نتیجه ای نخواهید رسید. و اگر باز هم اصرار داشت جمله معروف ۲۰۲۵ را برایش بفرستید که "لینکت کو؟"

چامسکی: آیت‌الله خامنه‌ای کاری کرد که دشمنانش هم برای حضور مردم پای صندوق‌های رای تبلیغ کنند!

نوام چامسکی از مشهورترین تئوریسین ها و تحلیلگران غرب: آیت الله خامنه‌ای زیرک‌ترین و سیاستمدارترین فرد جهان است، کاری کرده که حتی دشمنان بزرگ ملتش هم برای حضور مردمش در صحنه‌ی انتخابات تبلیغ میکنند/ سیاستمداران پر مُدعای غرب، برای فیلم او نقش بازی میکنند!/ وقتی مشارکت زیاد شود، پیروز واقعی دنیا آیت‌الله خامنه ایست نه غربی‌ها/ امروز سیاست‌مداران دنیا با تایید دموکراسی واقعی در ایران، حقارت خود را در برابر آیت‌الله خامنه ای به تصویر کشیدند.http://t.me/entekhabekhas

کانال ۲۰۲۵ را به دوستان خود معرفی کنید تا برای اولین بار خارج را بدون فیلتر ببینند.http://t.me/kharej2025

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*