حمایت از مدیر در حیات و ممات؟

کتک زدن مادران شهدا به خاطر اعتراض به دفن امضاکننده نامه جام زهر به رهبری در گلزار شهدا؛ یک فرزند شهید: چرا کسیکه شهید نیست باید در گلزار شهدا دفن شود؟

نماینده اصلاح طلب اصفهان: اگر اعتراض داری، برو شکایت کن.

http://eitaa.com/joinchat/3604742157Cf3fa1341d3

خاکسپاری مرحوم عبدالرحمان_تاج‌الدین، معاون پارلمانی سازمان تامین اجتماعی در گلزار شهدای اصفهان در صورتیکه این قطعه مخصوص شهداست و حتی از خاکسپاری پدران و مادران شهدا خیلی اوقات جلوگیری می‌شود و همچنین اختصاص تیتر و

عکس اول روزنامه شهروند به داستان ازدواج ناگهانی احمد خمینی، نتیجه حضرت امام خمینی(ره) در حالیکه این روزنامه متعلق به سازمان هلال احمر است و با پول بیت‌المال مدیریت می‌شود موجبات نگرانی و ناراحتی بخشی از مردم را فراهم آورده؛ در ذیل به ریشه این تبعیض‌ها و شروع ریخت‌وپاش‌های اداری در نظام جمهوری اسلامی اشاره می‌شود:

۱- اول؛ دوست عزیزی می‌گفت: پنجشنبه ۱۵ مهرماه ۱۳۶۱، روز تشییع جنازه شهید ابوالفضل شکوری، https://www.yashahid.com/shahid/?s=ابوالفضل+شکوری+

که در بمباران گردان سلمان شهید شد، از مسئول بالاتر یعنی: از شهید بزرگوار محمد میرزاجوادخان

https://www.yashahid.com/shahid/?s=محمد+میرزاجوادخان+

درخواست کردم: اگر اجازه بدهید برای با شكوه تر شدن مراسم، هفتاد نفر از افراد زیرمجموعه را به مراسم تشییع ببرم/خداوند بر علو درجات شهید میرزاجوادخان بیفزاید/ با طمأنینه نگاهی کرد و گفت: فلانی، شهداء همه عندالله مأجور هستند، اینکار تبعیض بین شهداست.

۲- دوم؛ دوشنبه ۲۵ آذرماه سال ۱۳۷۰، هواپيماي ۷۴۷ به شماره پرواز ۴۱۱۰ به خلباني، اسدالله اوقاتيان با حدود  ۳۵۰ مسافر، كارمندان سازمان تامین اجتماعی براي شرکت در ختم مرحوم  ………. رئیس سازمان فوق، که در تصادف اتومبیل جان باخته بود، صبح به مقصد اصفهان پرواز کرد، تا كارمندان در مسجد سيداصفهان به مراسم ختم رفته و عصر برگردند؟ و البته هزینه چارتر کردن هواپیما بعهده…… ؟ این یعنی حمایت از مدیر و مدیریت در حیات و ممات. دو نگاه متفاوت؛ در استفاده از امکانات بیت المال،و دو شیوه مدیریتی؟ یکی دهه شصت/ دیگری دهه هفتاد؛ براستی کدامین مدیر یا مسئول عندالله مأجور است؟ آیا برخی افراد برای واژه هایی نظیر بیت المال، فرهنگ لغت خاص خود را دارند و یا به فراخور جغرافیای زمان و مکان، تفسیر به رأی میکنند؟ آری ….. این نبود مگر با تز آن ایدئولوگ جریان اشرافی‌گری، آقای هاشمی، که گفت:

مدیریت را حفظ کن،زیر مجموعه خود بخود حفظ خواهد شد؛

و گفت: “اگر از قِبَل یک پروژه ده میلیارد تومانی، ۵۰۰ میلیون اختلاس شود اشکالی ندارد؛ بالاخره آن پروژه برای مردم می‌ماند”و یا آن‌وقت که صراحتاً در نماز جمعه سیاسی عبادی نظامی اسلامی گفت: “امروز، روز مانور تجمل مسئولین است عزت مسئولین ما باید در برابر عزت مسئولین جهانی حفظ شود” به یاد توجیه‌ معاویه وقتی خلیفه دوم  که از وی بابت ساخت های کاخ‌های عجیب و غریب با پول بیت المال مسلمین سوال پرسیدند، میگفت: ما در مرزها با رومیان همسایه هستیم و باید عزت داشته باشیم، حال آنکه حضرات معصومین علیهم السلام عزت را طاعت و بندگی خدا و ساده‌زیستی می‌دانستند.حال خاکسپاری سیاسیونی چون عبدالرحمان تاج الدین که نه جانبازند نه شهید، نه پاسدار نه بسیجی نه ارتشی نه حتی انقلابی فدایی ولایت با آن پیشینه رفتاری سیاسی و نامه‌نگاری جام زهر به ولی امر مسلمین، در گلزار شهدای اصفهان و همچنین ریختن پول بیت‌ المال هلال احمر که مردم مظلوم کرمانشاه یکسال است محتاج به این پولها هستند، به پای روزنامه‌هایی که تیتر اول آنها ازدواج ناگهانی نتیجه امام خمینی است، چه حکمی دارد؟ حضراتی که از دین اسلام فقط طهارتش را می‌فهمند و با سیاستش کاری ندارند، آیا این اقدامات طاهر است؟ آقایان؛ آیا این طاهر است؟

دست‌نوشته‌های داود مدرسی یان:     http://eitaa.com/joinchat/3604742157Cf3fa1341d3

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*