تجاوز جنسی و اعدام تنها سهم کودکان،در دنیای بدون دین امروز

اعدام در انتظار کم‌سن‌ترین مخالف سیاسی عربستان

کم‌ سن و سال‌ترین زندانی سیاسی در عربستان به جرم ادعایی حضور در اعتراضات منطقه شیعه نشین العوامیه در شرق عربستان با حکم اعدام مواجه است.

 

جدیدترین آمارها درباره خشونت علیه کودکان در آلمان از طرف اداره آمار پلیس جنایی آلمان:

آمار تکان دهنده خشونت و تجاوز جنسی علیه کودکان در آلمان

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از روزنامه “زوددویچه سایتونگ”، روز پنجشنبه جدیدترین آمارها درباره خشونت علیه کودکان در آلمان از طرف اداره آمار پلیس جنایی آلمان (PKS) منتشر شد.بر اساس آمارهای منتشر شده سال گذشته حدود ۱۳۶ کودک در آلمان بر اثر این خشونت ها کشته شده اند. حدود ۱۴۶۰۶ کودک سالجرائم و خشونت ها علیه کودکان زیر ۱۴ سال است که بر اساس آن سال گذشته در این کشور ۱۳۶ کودک که ۸۰ درصد آن ها زیر ۶ سال سن داشتند در اثر خشونت کشته شدند. یک سال قبل از آن هم آمار کودکان قربانی خشونت در این کشور ۱۴۲ مورد بود. بیشترین دلیل مرگ این کودکان جراحت های بدنی حاصل از رفتارهای سهل انگارانه علیه آنان بوده است.این آمار نشان می دهد که ۲۹ مورد کودک در آلمان به قتل رسیده و ۳۴ مورد هم بر اثر خشونت بالا جان خود را از دست دادند.  علاوه بر این ۹۸ مورد تلاش برای کشتن کودکان وجود داشته که ۲۱ مورد بیشتر از سال قبل بوده است.

آمار کودکانی که مورد آزار و اذیت و شکنجه هم قرار گرفتند از ۴۲۴۷ مورد با کمی کاهش به ۴۱۸۰ مورد کاهش پیدا کرده که از هر ۱۰ قربانی ۴ نفر سن کم تر از ۶ سال داشتند. آمار تجاوزات جنسی علیه کودکان هم در کشور آلمان بالا است. بر اساس آمار منتشر شده حدود ۱۴۶۰۶ کودک در سال گذشته مورد تجاوز جنسی قرار گرفتند که از هر ۱۰ نفر یک نفر زیر شش سال بودند.”ژوئن ویلهلم رویرگ”، کمیساریای فدرال آلمان برای مسئله سوء استفاده جنسی علیه کودکان روز پنجشنبه در سخنانی اظهار داشت که آمارها درباره خشونت جنسی علیه دختران و پسران بسیار تکان دهنده است. وی خواستار مبارزه سختگیرانه و شدیدتر علیه این گونه خشونت ها و امکان تحقیقات بهتر در این باره شد.هولگر مونش، رئیس اداره فدرال جنایی آلمان در این باره گفته است که اکثر جرم و جنایت ها علیه کودکان اغلب پشت درهای بسته و پنهانی اتفاق می افتد. وی از همه درخواست کرده که در این باره هوشیار و بیدار باشند. به گفته وی اگر از دور بنشینیم و به این مسئله بنگریم ما هم گناهکار خواهیم بود.  انتهای پیام

http://eitaa.com/shakhes1 ایتا           http://sapp.ir/shakhes.1 سروش

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*