بیمه حوادث در آمریکا در صورت رد شدن تریلی از روی شما فایده دارد

خدمات درمانی و دارو یکی از مشکلات لاینحل آمریکا است که شعار اصلی هر رئیس جمهور آن کشور و قسمت اصلی مناظرات انتخاباتی را تشکیل می دهد و همچنان این مردم هستند که فدا می شوند.

 

مشکل خدمات درمانی و دارو یکی از مشکلات لاینحل آمریکا است که شعار اصلی هر رئیس جمهور آن کشور و قسمت اصلی مناظرات انتخاباتی او را تشکیل می دهد و همچنان این مردم هستند که فدا می شوند. مردمی چون الک اسمیت:

۱. الک اسمیت ۲۶ ساله به خاطر اینکه پول کافی برای خرید انسولین نداشت مرد.

۲. این جوان آمریکایی شغل داشت و مدیر یک رستوران بود و سالیانه ۳۵ هزار دلار (ماهیانه ۳ هزار دلار) درآمد داشت.

۳. او اگر می خواست از بیمه استفاده کند باید ماهی ۴۵۰ دلار می داد و در ضمن باید تا ۷۵۰۰ دلار از خودش خرج می کرد(هزینه اول استفاده از بیمه در آمریکا که باید بیمه شونده خودش بپردازد و گاهی آنقدر بالا می رود که ترامپ در مناظرات ریاست جمهوری آن را به تمسخر گرفت و گفت:بیمه حوادث درآمریکا فقط وقتی فایده دارد که تریلی از روی شما رد شود) و لذا او امکان بیمه شدن نداشت.

۴. اسمیت ماهیانه ۱۳۰۰ دلار خرج انسولین خود می کرد (نصف حقوق مدیر رستوران و مساوی ۱۰۰% حداقل حقوق در آمریکا)

۵. این جوان آمریکایی مجبور شد مقدار مصرف انسولین خود را کم کند تا بتواند ذخیره کند یا کار دیگر پیدا کند و به خاطر کاهش مصرف انسولین فوت کرد.

پ.ن: در ایران یک بیمار دیابتی فقط با تایید پزشک ۱۰ سرنگ انسولین را مجموعا با قیمت ۳۵ هزار تومان تهیه می کند و به طور متوسط ۵ سرنگ آن یعنی ۱۷ هزار تومان ( حدود یک درصد حداقل حقوق) برای یک ماه او کافیست و اگر کم باشد و بخواهد آزاد بخرد هر سرنگ ۳۵ هزار تومان است که در بدترین حالت به دو یا سه سرنگ اضافی نیاز دارد (در بدترین حالت ۷ درصد حداقل حقوق هزینه می کند)فراموش نکنیم که اسمیت بالاتر از ۵۰ درصد آمریکایی ها درآمد داشت.(آمار درآمد آمریکایی ها را به زودی منتشر خواهیم کرد) منبع:   http://bit.ly/2O6Fpev

۲۰۲۵ اولین کانال  تخصصی حقایق فیلتر شده جهان    https://eitaa.com/kharej2025

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*