بچه پر روی سیاسی وگوشه ای از مشکلات ملت

دلار شده است ۵۰۰۰ تومان و میگویند تا آخر اردیبهشت به ۵۵۰۰ تومان هم میرسد و برخی میگویند تا آخر امسال مرز ۶۰۰۰ تومان رو هم رد میکند.

ارزش پول ملی را به معنای واقعی به فنا داده اند.

از آن طرف اردیبهشت ماه هم که میگویند ترامپ میخواهد برجام را کله پا کند.

۴ گانه ها FATF را هم که خیلی نرم دارند روی سر مملکت هوار میکنند و این یعنی شیر فلکه های اقتصادی را داریم تقدیم دشمنان خونی کشور میکنیم و این یعنی دیگر هر بلایی بخواهند با این طرح سر اقتصادمان می آورند

مرزهای ناکارآمدی را هر جا میروند و مسئولیت میگیرند فرسنگ ها جابجا میکنند…

رکورد رکود و گرانی و بیکاری را هم که کم کم باید در گینس ثبت کنیم.

حالا واکنش های آقایان مدعی اصلاح طلبی و دولتی ها و خیر سرمان مسئولین کشور را ببینید:

آنطرف تاجزاده توئیت زده که میخواهیم دوباره برد برد دیگری رقم بزنیم! هنوز جای این برجام خوب نشده ، برنامه جدید برایمان ریخته اند.

آنطرف حضرتی نامه زده که بیایید رفع حصر کنیم انگار خود فتنه گران ننه مرده هم برای این آقایان مهم نیست و هر وقت کارشان گیر میکند فتنه گران را ابزار میکنند برای مقاصد خودشان.

آنطرف حجاریان گفته رئیس جمهور هیچ اختیاری از خود ندارد و من نمیدانم اگر اینقدر بی اختیار است چرا سر انتخابات ریاست جمهوری برخی داشتند خودشان را میکشتند و سر و دست میشکستند که رئیس جمهور بشوند.

از آنطرف خیلی بیربط و یکهو خبر میپیچد که میخواهند تلگرام را فیلتر کنند و بعد همه کارشناسان و بعضی نماینده های مجلس که به خاطر مشکلات مردم دهان مبارکشان قفل شده و لام تا کام حرف نمیزنند، برای تلگرام مردمْ دردشان گل میکند و رابین هود وار برای عدم فیلتر تلگرام وارد میدان میشوند. و ما هم اصلا متوجه نمیشویم که زمین بازی را برای عدم پاسخگویی به مشکلات عوض کرده اند

پ ن ۱: به طور کلی اینا عادت کردن هر وقت گند ناکارآمدی مدیریتیشون در میاد با تاکتیک ( بچه پر رو بازی) فرار به جلو کنن و هی حاشیه سازی و کارهای زرد و حرف های بیربط و… را وسط بندازن. دقیقا مثه همون بچه پر رو ها که هر وقت تو بچگی دعواشون میشد و مغلوب میشدن شروع میکردن به چرند و پرند گفتن.

پ ن ۲: یکی از رفقا درست میگفت که :معنای اتم وقاحت هستن بعضیا…

بچه پر روی سیاسیhttp://t.me/dideban_st

اصلح۲:http://t.me/aslah2

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*