بچه‌های انقلابی دیگر فریب کار‌های تقلبی و نمادین را نمی‌خورند

بچه‌های انقلابی دیگر فریب کار‌های تقلبی و نمادین را نمی‌خورند و به حداقلیات هم قانع نمی‌شوند. اینکه امام جمعه ای در صف میوه فروشی خرید کند را تحول نمیدانیم.

گزیده سخنان نمایندگان جنبش عدالتخواه دانشجویی در جلسه با ریاست شورای سیاستگذاری ائمه جمعه:

روایتی از امیرالمومنین است که می فرمایند: هر کس ساکت است برادر کسی است که به باطل رضایت داده، و هر کس با ما نیست، برماست. ممکن است ائمه جمعه‌ای خودشان فاسد نباشند، اما راه باز کن مفسدین ومتخلفین باشند. چنانچه برخی افراد نه تنها خودشان مصلح نیستند، بلکه جلوی هر نوع فعالیت اصلاح گرایانه ای را می گیرند.این ویژگی بخش قابل توجهی از ائمه جمعه است که در بزنگاه های مهم کشور خنثی و ساکت عمل می‌کنند …

رفتار برخی از ائمه جمعه به مانند ضرب المثل «آسته برو، آسته بیا که گربه شاخت نزنه» است.

لازم است شما نیز در مواضع تان صراحت بیشتری داشته باشید.دوست نداریم که به نماد «جوان محافظه کار» تبدیل شوید.برخی شیوه‌های مدیریتی برای انتقادگریزی وجود دارد که برخی مدیران برای فرار از تیغ انتقاد‌ از آن استفاده می کنند: همان اول اعلام می‌کنند که هر کسی طرح، ایده و پیشنهادی دارد آن را ارائه کند که شما هم چنین فراخوانی را زدید.به عنوان نمونه، سندی تحت عنوان «سند تحول دستگاه‌های امامت جمعه» که توسط تعدادی از اساتید، طلاب انقلابی و اهل تفکر حوزه تدوین و چند ماه پیش تحویل شورای سیاست گذاری ائمه جمعه شد. ما هم در دیدار دانشجویی آن را تحویل حضرت آقا دادیم، که دفتر رهبری نیز هم مجدد آن را به شورای سیاست گذاری ارجاع داد.از دفترتان با ما تماس گرفتند و پرسیدند که آیا آن سندی را که شما به رهبر انقلاب ارائه کرده اید همان سندی است که عده‌ای طلاب و اساتید تهیه کرده بودند؟ گفتیم بله همان است.
آن‌دوست مان هم گفت: خداحافظ و عملاً بی محلی شد و هیچ اتفاقی رخ نداد.بچه‌های انقلابی، دیگر فریب کار‌های تقلبی و نمادین را نمی‌خورند و به حداقلیات هم قانع نمی‌شوند. اینکه امام جمعه ای در صف میوه فروشی خرید کند را تحول نمی دانیم مگر قرار است که امام جمعه در صف میوه نایستد؟؟
اینکه در طول یک سال و نیم مسئول شورای سیاست گذاری باشیم و هیچ دستوری مبنی بر حذف نرده ها از نمازجمعه های سراسر کشور ندهیم، آنوقت دقیقا در روزی که خودمان خطیب هستیم، نرده ها را برداریم. آنهم از سه نرده فقط یک نرده برداشته شود به گفته رهبر معظم انقلاب: «تحول یک امر دفعی است» یک امر تدریجی نیست که بگوییم آرام آرام و در سال‌های متمادی تحول رخ می‌دهد ما اسم این را تحول نمی‌گذاریم.
مجمع عدالتخواه دانشگاه مازندران
http://eitaa.com/Edalatkhahiumz

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*