به اسم دکتر قمشه ای….

 

متن زیر به اسم دکتر قمشه ای نشر میشه ولی جعلی است. چه پاسخی به این ادعاها میشه داد؟

«كاش دعاي مرگ برای دیگر ملتها از دهان ايرانيان  بيفتد و در نماز جمعه برای نیمی از جهان آرزوی مرگ نکنیم تا اينقدر مملكتمان دچار مرگ و عزا نشود زیرا همان انرژي منفي كه بعد هر نماز از حلقوم ایرانیان در مي آید، عاقبت به ایرانيان برمي گردد »

پاسخ:

نخست اینکه دکتر قمشه ای چنین سخنانی نفرموده ولی بعضی کانالها دارند مغالطه های خودشان را به دروغ به دکتر قمشه ای عزیز نسبت می دهند که نوعی تهمت به ایشان است. قبلا جملات شکسپیر و امام علی ع را به اسم کوروش بزرگ نشر می دادند و مغالطه ها را از قول مرحوم حسین پناهی و شریعتی بیان می کردند. حالا نوبت استاد قمشه ای شده!

دوم اینکه ایرانی ها برای مردم دنیا آرزوی مرگ نمیکنن بلکه برای دولتهای جنایتکار و خونریز ، آرزوی مرگ میکنن

سوم اینکه زلزله و همه بلایای طبیعی دارای علت فیزیکی و طبیعی هستند و ربطی به شعارهای ما بر ضد ترامپ و نتانیاهو ندارد.اینهمه اتفاقات طبیعی که در کل دنیا میافتد آیا به خاطر اینست که آنان مرگ بر اسرائیل و ترامپ گفته اند؟!!! اینکه کسی بگوید شعار « مرگ بر آمریکا» انرژی منفی دارد و به بلا تبدیل می شود و به کشور خودمان بر می گردد خرافاتی ترین و مسخره ترین حرفی است که می توان گفت.

چهارم اینکه آن انرژی منفی واقعی که موجب آسیب دیدن مردم می شود اینست که مهندس ناظر و معمار در کارشان کوتاهی می کنند و جنبه های ایمنی را رعایت نمی کنند و موجب میشن مردم در حوادث طبیعی آسیب ببینند

لطفا کانال پاسخ به شبهات را به مومنین معرفی کنید:

http://t.me/pasokhtext

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*