اینجا ال ای LA است

بله لس آنجلس را آمریکایی ها بیشتر به صورت مخفف LA در مکالمات خود به کار می برند. شهری که حتما زیاد درباره اش شنیده اید چون هالیوود و والت دیسنی و تعداد زیادی ایرانی در آن است.اگر مثل ما با دقت دنبال فیلم های اسکار ۲۰۱۷ بودید حتما فیلم LA LA Land را دیده اید. فیلمی که به نظر کانال ۲۰۲۵ به زودی اسکار ۲۰۱۷ را خواهد ربود( البته خیلی هم این پیش بینی نبوغ نمی خواهد چون آنقدر بقیه فیلم هایی که نامزد شده اند ضعیف هستند که لالالند به خاطر موزیکال بودن حتما برنده می شود. و واقعا نمی دانم اینقدر هالیوود ضعیف شده یا تعیین نامزدها با برنامه ریزی خاصی است

اما جالب اینجا است که فیلم لالالند که در لس آنجلس فیلمبرداری شده، در سایت های فارسی به "سرزمین خوشبختی" ترجمه شده.خب پس بد نیست این خبر جدید از سرزمین خوشبختی را هم بشنوید:

پلیس لس آنجلس بعد از مدت ها بالاخره پرونده ای را باز کرده است و آن پرونده ون های بیمارستان های لس آنجلس استبله بیمارستان ها در لس آنجلس ون هایی دارند که بیمارانی را که دوست ندارند درمان کنند را محترمانه سوار می کنند و می برند در  کثیف ترین محله های شهر خیلی با ادب پیاده می کنند و می گویند دفعه بعدی جرات داری بیا بیمارستان این دکترهای عزیز حتی لباس این بیماران را هم به آنها پس نمی دهند(خب این ون بیچاره هم خرج بنزین دارد می فهمی!) و بیماران را با لباس بیمارستان و گاهی روی ولیچر در خیابان پرت می کنند تا دیگر هوس نکنند مریض شوند.همانطور که در عکس زیر میبینید حتی در مواردی بیمار بدبخت بعد از پرت شدن از روی ون از روی ویلچرش هم افتاده روی زمین و سعی کرده سینه خیز روی

آسفالت خیابان خود را بکشد تا زیر ماشین نرود. حالاآقایون پلیس قرار است بعد از تکرار چندین باره این داستان به دکتر محترم رئیس بیمارستان بگویند عزیزم اگر اینها کار بدی کردند که خب لس آنجلس بهترین پلیس دنیا را دارد زنگ بزنید ما خودمان می آییم. اگر هم کار بدی نکردند که …….

البته لازم به ذکر است که این تصاویر مربوط به اتیوپی نسیت میبینید

 این ها تصاویری از محله "اسکید رو" در لس آنجلس آمریکا است که،دکترهای محترم بیماران را از بیمارستان سوار ون می کنند و اینجا رها می کنند واقعاًنمی توان کثیف ترین شهرآمریکا را پیدا کرد از بس که رقابت میلی متری است .منابع:

http://www.scpr.org/news/2015/09/04/54188/patient-alleges-dumping-on-skid-row-sues-hospital

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*