امروز باید در ایران عزا اعلام کرد

آقای محمد مطهری با نوشتن این پست عملا ثابت کردند که پست قبلی درباره مقایسه  وضعیت تجاوز به زنان و دختران در ایران و غرب نوشته ایشان بوده و فقط قسمت های آخر آن (که در عکس نیامده) و تمسخر روحانیت و دین بوده نوشته ایشان نیست.

               نویسنده که ظاهرا اطلاعی از دنیا ندارد و در زیر انبوهی از توهمات زندگی می کند نوشته که در ایران مردم به سرعت از نیت شیطانی به عمل می رسند ولی در غرب اینطور نیست والا می باید هزاران مورد تجاوز رخ می داد. ما قبلا در لینک زیر با استفاده از آمار رسمی سازمان ملل نشان دادیم که بالاترین آمار آزارجنسی و تجاوز مربوط به کشورهای اروپایی و آمریکا است و در پست های بالا از منابع آمریکایی ثابت کردیم که تجاوز به کودکان در آمریکا امری روزمره شده است. و وقتی آمار به هر چند ثانیه یک تجاوز می رسد و وقتی بدانی که تعداد زیادی از نوجوانان هم فقط با دریافت چند دلار ناچیز در مراکز فساد تن فروشی می کنند که در آمار تجاوز نمی آید پس فقط باید کمی ریاضی بلد باشی تا معلوم شود آیا هزاران تجاوز را آنجا داریم یا خیر!                   

https://t.me/kharej2025/514

درپست های آینده نیز آمار تجاوز معلمان مدرسه به دانش آموزان در آمریکا را خواهیم گذاشت. تا نظام زیبای آموزشی کشورهای غربی عزیز برای امثال محمد مطهری ها روشن تر گردد.فرق ایران با آمریکا فقط این است که انجام این عمل پلید در ایران منجر به اشد مجازات تا اعدام خواهد شد و در کشوری مثل آمریکا و اروپا که محبوب دل نویسنده بوده، این مجازات فقط در حد چند سال زندان مختصر خواهد بود. و پر واضح است که کجا قدرت بازدارندگی بالاتر است.نویسنده در کمال ابتذال نوشته که در ایران اصلا کسی به کسی نیست ولی در خارج همه مراقب هستند که اتفاقی نیافتد. و در خارج همه می روند پلیس گزارش می دهند به خلاف ایران،اولاًایشان به علت عدم اطلاع از منابع مستند بین المللی جز ادعاهای بی استناد هرگز چیزی به مخاطب نداده است.

ثانیاًما در دو لینک زیر به عنوان نمونه از آمریکا و هلند نشان دادیم که خود آن کشورها تخمین زده اند که حدود دو سوم قربانیان تجاوز هرگز به پلیس گزارش نمی دهند.       https://t.me/kharej2025/536    https://t.me/kharej2025/540

دلیل این پنهان کاری که آمار تجاوز آن کشورها را پایین از واقع نشان می دهد، این است که یا از آبروی خود می ترسند یا با دیدن کلیپ های لینک بعدی هیچ فایده ای در این شکایت ها نمی بینند.            /https://t.me/kharej2025/538

چه باید کرد؟!

۱-محمد مطهری باید از ملت با فرهنگ و جامعه کاملا رشد یافته ایران به خاطر توهین های که کرده عذرخواهی کند. محمد مطهری که بی دلیل جامعه ایرانی و مسوولین فرهنگی آن را در چشم مردم پایین تر از جامعه های کم فرهنگ غربی معرفی کرده است، هر شب که می خوابد باید در این اضطراب باشد که ممکن فردا صبح بالاخره صبر مسوولین قضایی ایران تمام شود و جلوی کسانی که بذر توهم عقب افتادگی ایران را همه گیر می کنند و کسانی که منافع غربیان را تامین می نمایند را بگیرند. 

۲-بهتر است محمد مطهری سریعترفامیل دیگری برای خود گزیند تا حداقل گناه بدنام کردن پدربزرگوارخود،شهید مطهری(ره)رابرانبارگناهان خودنیافزاید.

۳-محمد مطهری باید بداند که ایران هیچ نیازی به امثال شما ندارد. کسانی که واقعیت های وارونه را در ایران نشر می دهند و حداکثر سوء استفاده را از آزادی در ایران می کنند فقط سرعت گیر پیشرفت هستند. ایران با استفاده از هزاران متخصص خود مسیر تعالی را طی خواهد نمود. پس اگر شغلی بیش از فروشندگی یا نظافت در فروشگاه ها را می توانید در آمریکا و اروپا بیابید، بهتر است همین حالا ایران ترک کنید و در همان فرهنگستان های جهان! به زندگی عمیق خود ادامه دهید.   هرایرانی با فرهنگ و محترم با دیدن این پست های زشت باید سکوت را بشکند و در حد توان خود به بیان واقعیت های غرب در جمع های کوچک و بزرگ بپردازد. پس از نشر پست محمد مطهری باید در ایران عزا اعلام کرد. عزا به خاطر توهین او به مردم و حکومت مترقی اسلامی ایران وقتی چنین فردی به خود جرات می دهد واقعیت های دنیا را در روز روشن ۱۸۰ درجه برعکس به خورد مردم دهد، معلوم می شود که "توهم عقب افتادگی از غرب" از بیماری گذشته و به نقطه بحران اجتماعی رسیده است. وقتی یک انسان می تواند به خود جرات دهد و بگوید جامعه غربی بافرهنگ تر است؛ در حالی که می دانیم وقتی یک طوفان در آمریکا می شود و پلیس حضور ندارد چقدر آمار تجاوز به زنان سیل زده و بچه های گم شده بالا می رود، باید در این حال همگی نگران باشیم و با گفتگوهای منطقی گروهی و با بالا بردن دانش عمومی و نخبگانی هر چه سریعتر جلوی تکرار این فجایع و توهم پراکنی را بگیریم.

اولین و تنها کانال  تخصصی حقایق فیلتر شده جهان:             http://t.me/kharej2025

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*