اداره ارشاد ماسال برای جمع آوری آثار فرهنگی و هنری انقلاب فراخوان داد

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ماسال با اشاره به برپایی نمایشگاه دستاورهای فرهنگی هنری هنرمندان شهرستان در دهه فجر امسال از فراخوان جمع آوری آثار برای این نمایشگاه خبر داد.

به گزارش ماسال نیوز، نوراله صفرپور با اظهار این خبر گفت: نمایشگاه دستاورهای فرهنگی هنری هنرمندان شهرستان ماسال در دهه فجر در سالن نمایشگاهی شهید پورفتحی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ماسال برگزار می شود.

وی افزود: دهه فجر فرصتی مغتنمی است تا دستاورها و اهداف بلند انقلاب و عزم ملت ایران اسلامی را در حفظ دستاورهای انقلاب شکوهمند ایران اسلامی را به مردم نشان دهیم و زبان فرهنگ و هنر ابزار مناسبی برای بیان این دستاورهاست.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ماسال با اشاره به ایفای نقش هنرمندان در زنده نگه داشتن اهداف انقلاب اسلامی، گفت: هنرمندان با خلق آثار فرهنگی وهنری می تواند جهت شناساندن انقلاب اسلامی با ابزار مختلف به جامعه تلاش کنند تا در این راستا  نوجوانان و جوانان را با دستاوردهای انقلاب اسلامی آشنا کنند.

این مسئول در پایان تصریح کرد: علاقمندان می توانند حداکثر تا ۵ بهمن ماه، آثار فرهنگی و هنری و اسناد دوران انقلاب شامل عکس، پوستر و نشریات را به واحد امور هنری اداره فرهنگ و ارشار اسلامی شهرستان ماسال تحویل نمایند.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*