اثنی عشرهای متورم در سیدنی

حتما شنیده اید که برخی هر چه می خورند سیر نمی شوند و باید مرتب چیزی را ببلعند. علت این بیماری تورم زیاد اثنی عشر و میکروب هلیکوباکترپیلوری است که باعث می شود مرتب شیره معده تولید شود و احساس گرسنگی از بین نرود. امروزه درمان تورم اثنی عشر را در یک دوره یک ماهه انجام می دهند. اما ظاهراً این بیماری در انواع جدید خود هرگز در سیدنی درمان نمی شود!!گاهی برخی تندنویسان اندر وصف مشکلات اخلاقی ایران می نویسند که این ها به خاطر قانون لزوم حفظ ظاهر دینی و سختگیری پلیس و مانند آن است.

خب جوابش روشن است: همانطور که در لینک زیر با دقیق ترین آمارهای بین المللی نشان دادیم امروز آمار اول تجاوزات جنسی در کشورهایی مثل سوئد و آمریکا است که از این به اصطلاح سختگیری ها هم ندارند.https://t.me/kharej2025/270

امروز بالاترین آمار دیدن سایت های غیر اخلاقی مربوط به آمریکا، ژاپن، انگلیس و آلمان است و بسیاری از اپ ها را خانواده های آمریکایی استفاده می کنند که سایت هایی که فرزندان می روند را چک و فیلتر کنند و به قول آن شاعر قبول دارند "از دل برود هر آنچه از دیده برفت".و لذا فکر می کنم باید این تندنویسان کمی هم فکر کنند!اما خبرگزاری های استرالیا خبری را از راه آهن سیدنی منتشر کردند که نشان می دهد تورم اثنی عشر آنجا خیلی حاد شده است. درلینک منبع مشاهده می کنید که پلیس استرالیا فردی را بازداشت کرده که در توالت های راه آهن سیدنی دوربینی را جاسازی کرده که بتواند از افراد مخفیانه فیلم بگیرد.ما الان بایدچه بنویسیم؟! آیا حجاب در سیدنی واجب شده یا دیسکوها و مراکز فحشا را بسته اند یا گشت ارشاد زیاد شده یا سایت های پورنو را دولت فیلتر کرده که این آقا کمبود احساس کرده که برود از داخل توالت از بدن لخت زن و مرد فیلم بگیرد تا ارضا شود؟!واقعاً سیدنی در قرن چندم است که آدم در دستشویی عمومی هم امنیت ندارد؟ و هر کار دلت بخواهد می توانی بکنی و با هرکس دوست داری هر شب بخوابی، هر فیلم کذایی را می توانی نگاه کنی ولی هنوز هم گرسنه ای و این گرسنگی تمامی ندارد.

میکروب هلیکوباکترپیلوری را جدی بگیرید……

منبع:http://mobile.abc.net.au/news/2017-03-22/charges-laid-over-hidden-cameras-in-sydney-railway-toilets/8378072

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*