آقای مطهری باور کنیم که نگران خط امام هستید؟!

علی مطهری طوری نسبت به نامه امام خمینی (ره) درباره آقایان بازرگان و منتظری تشکیک می کند که انگار، دغدغه مند اطاعت از خط امام است و تنها دغدغه او، اصالت نامه امام خمینی -یکی به آقای منتظری در تاریخ ۶ فروردین ۶۷ و دیگری به محتشمی پور وزیر وقت کشور در سال ۶۶ و درباره گروهک نهضت آزادی- است.این نامه ها از سوی موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی و کسانی مانند آقایان مرحوم حاج سید احمد خمینی و هاشمی رفسنجانی و دیگران بارها تایید شده است. اصل تردید افکنی ها نیز متعلق به دو باند نهضت آزادی و باند مهدی هاشمی معدوم می باشد که با درایت به موقع امام خمینی، راه نفوذ طلبی شان مسدود شد و خود را دچار خسارتی بزرگ یافتند.آنها -به ویژه نهضت آزادی- بارها مرحوم حاج سید احمد خمینی را به خاطر همین امانتداری و دفاع از مکتب امام، مورد ترور شخصیت قرار دادند و همزمان کوشیدند با تحریفگری، از حضرت امام انتقام بگیرند. و  شک برانگیز این که آقای مطهری را برای دروغ نخ نمای خود به صف کرده اند. با این روش، لابد می شود بسیاری از نوشته های استاد فرزانه آیت الله شهید مطهری را نیز زیر سوال برد و مدعی شد متعلق به استاد نیست.

اما باید از علی مطهری پرسید شما به کدام اصل از اصول و محکمات و مواضع  صریح حضرت امام پایبند بوده اید که حالا بخواهید درباره نهضت آزادی و مهندس بازرگان و آقای منتظری تشکیک کنید؟ امام، عدم اطاعت از ولایت فقیه را همراهی با طاغوت – و در صورت توجه داشتن، حتی ارتداد- می داند. امام می فرماید غلط می کند کسی قانون را قبول نداشته باشد. و علی مطهری از فتنه گرانی حمایت کرده که سال ۸۸ به معارضه با قانون و جمهوریت و اسلامیت پرداختند.امام فرمود میزان، رای ملت  است. اما علی مطهری کنار آشوبگرانی ایستاد که می خواستند رای ۲۴ میلیونی مردم را زیر پا بگذارند. امام می فرمود: جان ما فدای حفظ نظام جمهوری اسلامی و همه چیز خود را پای این ادعا گذاشت؛ اما مطهری کنار گروه هایی قرار گرفت که آمریکا و اسرائیل و انگلیس، آنها را سربازان خود در جنگ نیابتی با جمهوری اسلامی می نامیدند.مطهری از جماعت ورشکسته ای دفاع می کند که به خاطر بدمستی و توهم شدید، علیه امام و رهبری و ولایت فقیه گستاخی کردند؛ اما می فرمود “پشتیبان ولایت فقیه که همان ولایت رسول الله است باشید تا آسیبی به مملکت شما نرسد” اما فتنه گران مورد حمایت علی مطهری، مرگ بر اصل ولایت فقیه گفتند و شعار “اصل نظام نشانه است” دادند و روی اسلام در عبارت جمهوری اسلامی خط کشیدند.اگر فتنه گران این جنایت ها و خیانت ها را در  زمان حیات حضرت امام مرتکب می شدند، حتما به شدید ترین احکام مجازات می شدند.

امام، آمریکا را شیطان بزرگ می دانست اما مطهری در کنار بزک کنندگان شیطان بزرگ ایستاد و برخلاف هشدارهای تخصصی کمیسیون ویژه بررسی برجام که ۴۰ روز بررسی کارشناسی روی توافق انجام داده بود، برجام را نخوانده و نفهمیده و صرفاً از سر تقلید چشم و گوش بسته از بزک کنندگان، تایید و حمایت کرد.علی مطهری حتی با انکار نامه امام خمینی درباره نهضت آزادی و آقای منتظری، نمی تواند اسناد خیانت نهضت آزادی را که با تسخیر سفارت شیطان بزرگ لو رفت انکار کند. رابطین و دوستان خوب آمریکا اگر می توانستند، ایران انقلاب را کتف بسته تقدیم دشمن می کردند.همچنین اگر  ارتباطات سی سال قبل منتظری با گروهک های برانداز و نفاق انکار می شد، بعد از ارتحال امام (ره) به خواست خود منتظری و باند حاکم بر او (باند مهدی هاشمی) علنی شد. منتظری تا مرز حمایت علنی از لیبرال های ضد انقلاب، سازمان تروریستی منافقین، بهائیت و آشوبگران سبز پیش رفت و از سوی همان ها تمجید شد. مگر می شود همزمان، انقلابی و مورد حمایت ضد انقلاب بود؟مشکل علی مطهری، که موجب گرایش به شبهه افکنی و تشکیک و تردید افکنی می شود، در انحراف اوست و نه عدم تشخیص محکم و متشابه در مکتب امام خمینی . او  ژست اپوزیسیون بازی را برای طیف مقابل فاکتور می کند و توسط رسانه های آنها بزرگ نمایی می شود. مطهری بدین معنا، آقای دوربینی واقعی است. و البته محتمل هم هست که از او آتویی داشته باشند.مشکل اصلی امثال علی مطهری همان است که امیر مومنان علیه السلام درخطبه ۸۸ و در تبیین «آنچه سبب هلاکت می‌شود» فرمود «در شگفتم و چرا در شگفت نباشم از خطاکاری گروه‌های پراکنده با دلایل مختلف… یعْمَلُونَ فِی الشُّبُهَاتِ وَ یَسِیرُونَ فِی الشَّهَوَاتِ… کَأَنَّ کُلَّ امْرِئٍ مِنْهُمْ إِمَامُ نَفْسِهِ. در شبهات عمل می‌کنند و در شهوات حرکت می‌کنند. معروف در نظرشان همان است که نیک می‌شمارند (می‌پسندند) و منکر همان است که زشت می‌شمارند (نمی‌پسندند). در حل مشکلات به خود پناه میبرند، و در مبهمات تنها به رأی خود تکیه میکنند، گویا هر کدام، امام خویش هستند».

https://eitaa.com/IMANI_mohammad

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*